Melih Gökçek'in Son Bombası!

Melih Gökçek'in Son Bombası!
Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun malvarlığında gösterdiği Akçalı Konut yapı Kooperatifi'nin memurlar için tahsis edilmesine rağmen Kılıçdaroğlu'nun buradan hisse aldığını ileri sürdü.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1997'de Akçalı Yapı Kooperatifi'ne üye olduğu bilgisini veren Gökçek, şunları kaydetti: "Akçalı Yapı Kooperatifi Ankara Büyükşehir Belediye çalışanlarının kurduğu bir kooperatiftir. Akçalı Yapı Kooperatifi'ne arazi Büyükşehir Belediyesi tarafından 657'ye tabi çalışanlara tahsis edilmiştir. Sözleşmede 'Ankara Büyükşehir Belediyesi ile SS Akçalı Arsa Konut Yapı Kooperatifi arasında aşağıdaki koşullarda bu sözleşme imzalanmıştır' diyor. Buna göre 6/1 : Kooperatif üyeleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda çalışan 657 nolu yasaya tabi devlet memurluğundan oluşacaktır."

MALIMIZI GERİ VER

Gökçek, "Kılıçdaroğlu Ankara Büyükşehir Belediyesi elemanı mı?" diye sordu. Birisinin kendisi adına aldığı tahmininde bulunan Gökçek, şöyle devam etti: "Bunlar sembolik fiyatlarla verilmiş. Sen Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne özel koşulla verilmiş olan bir kooperatif hissesini nasıl alır üstüne geçirirsin? Bunun hangi etik yanı var? Hangi yasal yanı var? Yasal yönünü söylesin! Şimdi Kılıçdaroğlu'na sesleniyorum! Belediyenin malını gel Belediyeye teslim et! Hani kul hakkı yemezdin! Hani yetim hakkı yemezdin? Hani başkasının hakkını tecavüz etmezdin! Kılıçdaroğlu'nun hayatı böyle. Hayatının her tarafı böyle! Havuzlu villası da böyle kooperatifi de böyle. Öteki kooperatifi araştırmadım dur bakalım ondan daha neler çıkacak?"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com