Melih Gökçek'in yeni oyunu!

Melih Gökçek'in yeni oyunu!
Sosyal Medya'da bir çok ismi hedef haline getiren Mlih Gökçek bu kez yeni bir oyuna hazırlanıyor.

Yaptığı bir çok yolsuzlukla gündeme gelen ve ses kayıtları ortaya çıkan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sosyal Medya'yı aktif bir şekilde kullanıyor. Özellikle Gezi Parkı olaylarında bir çok ismi hedef tahtasına oturtup, takipçilerine linç ettirme girişimlerinde bulunması sert tepkilere neden olmuştu.

Gökçek, ODTÜ’den geçmesi planlanan otoban projesine tepki gösterenlere dair Twitter’da “ODTÜ’de sırf ideolojik nedenlerle bu hizmeti engellemeye çalışanlar var” dedi.

Gökçek, ‘Bazı kışkırtıcılar insanları tahrik ediyor’ diyerek Çiğdem ve 100. Yıl Mahalleleri adına Anakent Belediyesi ile görüşmeler yürüten Ali Gökmen ve eşi İnci Gökmen’i hedef gösterdi. Gökçek ‘Bize yapılan ihbarlara göre bu kışkırtıcılığı ODTÜ’de kimya bölümündeki Prof. Ali Gökmen ve eşi yapmaktadır. Bu çiftin evleri Şirindere’de olması işin bahanesidir. Gerekçe olarak oradan geçecek trafiğin gürültüsünden rahatsız olmalarıdır’ ifadesini kullandı.

Gökçek “Burada olay çıkması halinde” diyerek başladığı sözlerini, “Olayları kışkırtmaya çalışan kişilerden şikayetçi olacağız kuşkusuzdur. Ayrıca olabilecek menfi bir olaydan kışkırtıcılar direkt sorumludur” şeklinde bitirerek üstü kapalı tehdit etti.

Melih Gökçek Twitter’da daha önce de birçok ismi hedef göstermişti. 17 yaşındaki lise öğrencisi İrem Aksoy geçtiğimiz Şubat ayında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in şikayeti üzerine attığı bir tweet nedeniyle okuldayken gözaltına alınmıştı. Gezi protestolarına destek verdiği için oyuncu Mehmet Ali Alabora hakkında başlatılan linç kampanyasının en büyük destekçisi yine Melih Gökçek olmuştu. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com