Melih Gökçek'ten Alabora'ya şok tehdit!

Melih Gökçek'ten Alabora'ya şok tehdit!
Melih Gökçek bu sefer twitter'dan değil televizyondan tehditler savurdu.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in sosyal medyada esip gürlemesine alıştık. Gökçek bu sefer televizyonda tehditler savurdu. Gezi Parkı direnişinde Erdoğan ve yandaş medyanın hedef olarak gösterdiği sanatçı Mehmet Ali Alabora'ya Gökçek tv 8'de yayınlanan "Erkan Tan ile Başkent'ten" programında tehditler savurdu.
 
Gökçek, Mehmet Ali Alabora'yı hedef göstererek Gezi Olaylarında Alabora'yı baş aktör ilan etti. Alabora'ya tehditler savuran Gökçek "Bu olayları tahrik etmek yok. Bu olaylar önceden tamamen mizansen. Mehmet Ali Alabora diye bir adam var. O bu olayların baş aktörüdür. Mehmet Ali Alabora gitsin beni mahkemeye versin. Bana iftira atıyor desin. Melih Gökçek 'beni insanlara karşı tahrik ediyor' diyor. Ben niye tahrik edeyim. Ben senin iç yüzünü ortaya koyuyorum. Bütün millet nasıl bir oyun yapıldığını görsün" şeklinde konuştu.
 
Gökçek programa çıkmadan önce Melih Gökçek programa çıkmadan önce de, "Bugün saat 12:20'den itibaren Erkan Tan'la tv 8'de canlı yayındayım. Ekranda görüşmek ümidiyle. Mi Minör'e gidenlere bir çağrım olacak" tweetini atmıştı. (BCE)
 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com