Melih Gökçek'ten Cemaat için skandal açıklamalar!

Melih Gökçek'ten Cemaat için skandal açıklamalar!
AKP'lilerin Cemaat konusunda suskun kalmakla suçladığı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten skandal açıklamalar...

AKP Cemaat savaşında, AKP'nin üst düzey yöneticileri tarafıdan sessiz kalmakla suçlanan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sessizliğini bozdu. 17 Aralık Yoılsuzluk ve Rüşvet Operasyonlarının Yahudilerin işi olduğunu iddia eden Melieh Gökçek amaçlarının Başbakan Erdoğan'ı devirmek olduğunu söyledi.

"ABD'DEKİ NEOCANLAR..."

Konuşmasında ABD’deki Neocon’lar, Yahudi sermayesini Türkiye’deki Ergenekon yapılanmasına benzeten Gökçek, operasyonların amacının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘ı iktidardan düşürmek olduğunu iddia ederek şunları söyledi:

“Sizin cebinizden çıkan milyarlar İstanbul baronlarının ve onların ağa babası olan Amerika’daki Yahudi sermayesine gitti. Halk Bankası Genel Müdürü’nün evindeki ayakkabı kutusunu gösterip milyarları götürüyorlar. Şimdi CHP Milletvekili olan dönemin Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün’ün evinden 2,5 milyon Euro çıkmıştı. Sonra o paranın kaynağını ispatladı, mahkeme iade etti. Halk Bankası Genel Müdürü hayırsever bir adamdır, o da ispatlayacaktır ve mahkeme o parayı da iade edecektir. O yüzden siz 30 Mart seçimlerini bir genel seçim olarak düşünün ve oyunları bozun.”

SARIGÜL HER YERE UYUMLU GÜYA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ‘nu sermayenin çığırtkanlığını yapmakla suçlayan Gökçek, Mansur Yavaş’ın bir yıl önce CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağını gazeteci Uğur Dündar’ın yazdığını belirterek, “Milletin gözünü boyamak için sağcı adamları CHP’ye getirip, oylarını artırmak istiyorlar. Siz buna müsaade etmeyin. Süleyman Demirel de sağcılardan oy alırdı, bürokrat atamalarını solculardan yapardı. Mustafa Sarıgül, sağcıyla sağcı, solcuyla solcu, futbolcuyla futbolcu, her yere uyumlu güya” diye konuştu. (BCE)

Yorumlar
Emre
14 Şubat 2014 Cuma 11:15
11:15
Ben burda ağzından cemaat lafının çıktığını göremedim. Basınında seviyesini iyice düşürdünüz .baslıkla yazı tutmuyor. Oy alacak gökçek derdine düştü cemaate laf edermi. Aday adayı olsaydı şirin gözükmek adına yağar gürlerdi.
188.57.225.17
erdem
14 Şubat 2014 Cuma 09:16
09:16
Düdya çok değişti hırsızlar mübarek yakalayanlar yahudi oldu dünya hali
95.0.234.11
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com