Melih Gökçek'ten CHP'ye suç duyurusu!

Melih Gökçek'ten CHP'ye suç duyurusu!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ODTÜ eylemleri için CHP'ye suç duyurusunda bulundu!
30 Mart 2014'te yapılacak Yerel Seçimlerde tekrar aday olamayacağını anlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek CHP'ye saldırmaya devam ediyor. Gökçek bu sayede Erdoğan'ın gözüne girmeye çalışıyor. Gökçek'in saldırgan tavırlarına Gezi Parkı direnişinde de şahit olmuştuk.
 
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ODTÜ eylemlerinde göstericilere destek vererek iş makinalarını durduran CHP milletvekilleri Aylin Nazlıaka, İlhan Cihaner ve Hüseyin Aygün hakkında suç duyurusunda bulunduklarını duyurdu.
 
Melih Gökçek kendi twitter adresinden duyurduğu haberi Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklama ile desteklendi. Gökçek Büyükşehir Belediyesinin ODTÜ arazisinden geçirmeyi planladığı yola yönelik protestolara katılarak belediye ekiplerinin çalışmalarını engelledikleri gerekçesiyle Nazlıaka, Cihaner ve Aygün ile ilgili savcılığa başvurusunda bulunduklarını söyledi.
 
Gökçek, milletvekillerinin iş makinelerinin önünü keserek, taş attıklarını, kamu hizmetini engelleyerek, kamu görevlilerine mukavemet ettiklerini, suça teşvik ve kamu malına zarar verdiklerini iddia etti. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com