Melih Gökçek'ten şok anket sonucu!

Melih Gökçek'ten şok anket sonucu!
AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek uçtu....

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, elindeki son anketleri kamuoyla paylaştı. CHP'li Mansur Yavaş'ın belediye başkanlığı yaptığı Beypazarı'nda yapılan son ankette,  AKP'nin yüzde 54, CHP'nin ise 34.2'lik bir oy oranına sahip olduğunu söyleyen Gökçek, sadece kendisiyle CHP arasında sadece Beypazarı'nda 20 puanlık bir fark olduğunu iddia etti.

Melih Gökçek, CNN Türk'te katıldığı Tarafsız Bölge'de farklı araştırma şirketlerinin Ankara ölçeğinde yaptığı anket sonuçlarını açıkladı.

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın, Beypazarı'nda belediye başkanlığı yaptığı için orada yapılacak bir anketin, aradaki farkı değerlendirmek için etkili olabileceğini, bunun içinde farklı araştırma şirketlerinin bölgede araştırma yaptığını söyleyen Gökçek, kendisiyle CHP'nin adayı arasında 20 puanlık bir farkın bulunduğunu iddia etti.

ANKARA MERKEZ SONUÇLARI

Yine farklı araştırma şirketlerinin Ankara merkezde yaptığı anket sonuçlarını da açıklayan Gökçek, Adil Gür'ün yaptığı bir araştırmada kendisinin 44.8, CHP'nin adayının ise 35.9'luk bir oy oranına sahip olduğunu gösterdiğini açıkladı. (BCK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com