Melih Gökçek'ten Yeni Kehanet

Melih Gökçek'ten Yeni Kehanet
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek CHP ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Tv8'de Erkan Tan'ın hazırlayıp sunduğu Erkan Tan ile Başkent'ten programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek CHP ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

"Eskisi Atatürk'ün CHP'si, yenisi Kılıçdaroğlu'nun CHP'si... Seçimden sonra ise Gürsel Tekin'in CHP'si olacak" diyen Gökçek, "Bu yeni CHP'nin eski CHP ile alakası yok" şeklinde konuştu.

BEN CHP UZMANIYIM

Melih Gökçek CHP ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerini şöyle sürdürdü: "Benim bütün konuşmalarımı kabul ediyorlar. Gerekli bilgileri CHP içindeki arkadaşlarım veriyor. Gerçekten CHP uzmanıyım. Kılıçdaroğlu konusunda benim kadar bilgi sahibi olan başka biri olduğunu sanmıyorum. Ne Baykal ne Önder Sav kalmış. Parti Gürsel Tekin'in eline geçmiş vaziyette. Seçimden 6 ay sonra kendisi geçecek Genel Başkanlığa. Kılıçdaroğlu'na güle güle diyecek. Sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne aday olacak Kılıçdaroğlu. Gürsel Tekin'e de Baykal gibi oyun yaparlarsa bilemem tabii. Onun dışında Gürsel Tekin'i yıkmak mümkün değil. İl başkanlarının 39 tanesini aday yapmadılar. Aday olmak istiyorlardı; ama olmadı. İstifa ettiler."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com