Melis'ten müjdeli haber

Melis'ten müjdeli haber
Lösemi hastası Melis için ilik bulundu

Sosyal medya aracılığıyla birçok insanın haberdar olduğu be binlerce insanın ilik bağışında bulunduğu Melis için uygun donör bulundu. İzmir'de yaşayan Sevil-Bahadır Akbaş çiftinin kızları 7 yaşındaki Melis 3 yıl önce lösemiye yakalandı. Hastalığın nüksetmesiyle ilik arayışına başlansa da uygun donör bulunamadı. Sosyaşl medyada duyulunca adeta seferbirlik ilan edilen Melis için uygun iliğin bulunduğu haberi geldi.

Daha önce bulunan donorün bilgilerinin açıklanmasıyla listeden düştüğü gerekçesiyle nereden ve kime ait olduğu gibi bilgiler paylaşılmayacağını aktaran Melis’in yakınları sadece herkesten dua etmelerini beklediklerini söyledi.

Heyecandan tansiyonu çıkan anne Sevil Akbaş; “Daha önce Almanya’dan bulunan bağışçının bilgileri paylaşıldığı gerekçesiyle düşmüştü. Ne olur bu kez herkesten rica ediyorum. Çok yüksek ihtimali olan bir duyumu aldık. Sadece dua edin. Herkesin duasını bekliyoruz. Şu an o kadar stres yaptım ki tansiyonum çıktı. Kuvvetli bir ihtimal olduğu duyumunu aldık. Ne olur herkes sadece dua etsin” dedi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com