Melo'dan artık twit yok! Çünkü...

Melo'dan artık twit yok! Çünkü...
Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk'ün konuşmasından sonra olanlar oldu.
Öztürk'ün "Çok tweet sıkıntı yaratır" mesajının ardından Felipe Melo tweetlerine ara verdi.
 
Galatasaray'da Felipe Melo konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor! 5 Ağustos Pazar gününe kadar Melo'ya süre veren Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcuya çektiği rest yerini buldu ve taraflar arasında transfer anlaşması sağlandı.
 
Gözler şimdi de Juventus'a çevrildi. Juventus'un talep ettiği 7 milyon euroluk bonservis bedelini 6 milyon euroya çekmeye çalışan ve bu doğrultuda İdari Menajer Şükrü Hanedar'ı İtalya'ya gönderen sarı-kırmızılı yönetim, 5 Ağustos Pazar gününe kadar Melo'yu İstanbul'a getirmeyi planlıyor.
 
Öte yandan Felipe Melo'nun transferini büyük ölçüde tamamlayan Galatasaray'da ikinci başkan Adnan Öztürk'ün "Fazla tweet sıkıntı yaratır" mesajının ardından transfer ile ilgili herhangi bir yorum yapmayan ve iki gündür de twitter'ından -2 Ağustos saat 11:40 itibariyla- herhangi bir paylaşımda bulunmayan Melo'nun bu sessizliği 'Adnan Öztürk'ün mesajı yerini buldu' şeklinde yorumlandı.
 
Felipe Melo kısa bir süre önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal hakkında "Çocuk gibi davranıyor" mesajını yayınlamış ancak daha sonra bu mesajını silmişti. Melo daha sonra da attığı tweet'in yanlış anlaşıldığını ve başkan Aysal'ın değerli bir insan olduğunu ifade etmişti. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com