Melo'n var senin, Olcay Şahan kimmiş!

Melo'n var senin, Olcay Şahan kimmiş!
Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile oynadığı derbiye damga vuran Olcan Şahan'ın performansı hakkında övgü dolu açıklamalar yaparken, Galatasaray'ı eleştirdi.
Sezon başında Galatasaray ile de adı geçen Olcay Şahan'ın sarı-kırmızılı takıma transfer olmamasını eleştiren Uluç, "Galatasaray'ın Melo gibi futbolcusu varken Olcay'a ne ihtiyacı var ki!" yorumuyla gönderme yaptı.
 
İşte Hıncal Uluç'un o açıklamaları...

"Maçı çeviren adam Samet Aybaba... Caner korneri atarken Olcay direğin dibinde duruyor ve golü çıkarıyor. Maçın sonlarında da Olcay gidip golü atıyor. Maraton'da seyrettim; 92 metre depar attı. Ne zaman bu deparı atıyor; 93. dakikada... O dakika da halin kalmaz ki Olcay bir de Beşiktaş'ın en çok koşan adamı maç boyunca...
 
Bütün maç yatarsın da Galatasaray'da Sneijder'in yattığı gibi, 90. dakikada koşar atarsın. Koşacak halin vardır. Hayır, Olcay, Beşiktaş'ın en çok koşan futbolcusu. Adamda ki hırsa bakar mısın? O hırsı ona kim veriyor arkadaş? Peki Beşiktaş'ta o kadar hırsla oynayan kaç tane Olcay vardı? Onları kim buluyor arkadaş? Diyelim ki bunlar zaten karakter olarak hırslı adamlar... Peki onları bulup o formayı giydiren kim?
Türkiye'nin en güzel gollerinden birini atan bir adamdan söz ediyoruz Olcay'dan... Kapı açılsa Olcay içeri girse adamı tanır mıyız? Hıncal ağabey 'Aa Olcay gelmiş' der misiniz bana? Ben de size 'Bu kim!' derim. Beşiktaş'ın yarısı böyle... Bu takım şu anda lig ikincisi... Başka hiç kimse konuşmasın. Bu imza Samet Aybaba'nın... Bunca genç adama imkân veren, bunca genç adama hırs veren ve yerin dibine sokulurken Beşiktaş'ı ikinciliğe yerleştiren, böyle bir derbiyi kazandıran adam... Hiç kimse pay iddia etmesin.
 
Benim Mekteb-i Mülkiye'den yakın arkadaşım Sami Çölgeçen iyi bir Galatasaraylıdır. Sami Çölgeçen, Olcay'ın işini bitirdi. Yani iş Galatasaray'ın 'evet' demesine kaldı ama Galatasaray'ın Melo gibi futbolcusu varken Olcay'a ne ihtiyacı var ki!.. Emre Çolak'ın var senin, Melo'n var senin, Yekta'n var senin, Aydın'ın var senin; Olcay Şahan kimmiş?"  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com