Melo'nun başı belada

Melo'nun başı belada
Gaziantepspor sınavında ikinci sarıdan atılan Sambacı’nın 82’deki faul düdüğüyle birlikte Aslanboğa’ya hakaretler yağdırdığı ve bunun rapor edildiği bildirildi. Melo, Sivas’la birlikte Fenerbahçe derbisinde de oynayamayacak.

Galatasaray'da Gaziantep maçında kırmızı kart gören Felipe Melo’nun 2 hafta sonraki Fenerbahçe derbisinde oynaması tehlikede...  Geçen haftaki Elazığ maçında kurtardığı penaltıyla kahraman olan Sambacı, Gaziantepspor karşısındaki futbolu ve agresif tutumuyla hayal kırıklığı yaşatırken 82. dakikada 2. sarıdan gördüğü kırmızı sonrası hakem Suat Aslanboğa’ya küfür ettiği ifade edildi. Faul düdüğünden sonra hakaretlere başlayan Sambacı’nın atıldıktan sonra da kenara doğru gelirken Aslanboğa’ya küfür ettiği bildirildi.

Koray Gençerler, hakeme iletti

Gençerler’in anında kulaklıkla Melo’nun hakaret ve küfürlerini orta hakeme ilettiği için Arslanboğa’nın kart sonrası tepki gösteren oyunculara 4. hakemi işaret ettiği ifade edildi. Çift sarıdan atılan bir oyuncu normalde bir maç ceza alıyor ancak Suat Aslanboğa’nın raporuna Brezilyalı yıldızın hakaret ve küfürlerini yazdığı ve bu nedenle Galatasaraylı ön liberonun iki ile üç maç arasında bir ceza alacağı belirtildi. 2 maç ceza alması halinde bile Melo, Sivas ve sonrasındaki Fenerbahçe derbisinde forma giymeyecek.

Engin Baytar’a da ceza gelebilir

G.Saray’ın Melo için savunma hazırladığı öğrenilirken, 2 maçlık cezada Tahkim’e itirazda bulunacağı bildirildi. Bu arada aynı maçta hakeme yönelik küfürleri kameralara yansıyan Engin Baytar’a da yeni ceza gelebileceği belirtildi. G.Saray’ın patronu Terim’in de dün başlayan Braga hazırlıklarından sonra Melo ve Engin’i odasına çağırarak özel görüştüğü ve “Yanlış karar da verse hakeme itirazdan vazgeçin. Ağır cezalar gelirse bunun zararı sizden çok kulübe dokunuyor. Benzer hareketlerden vazgeçin. Herkesin gözü üstünüzde” dediği belirtidi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com