"Melo'nun cezası az"

"Melo'nun cezası az"
Beşiktaş İkinci Başkanı Keçeli, sert konuştu.

Beşiktaş Kulübü'nün lisanslı ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası'nın Forum İstanbul alışveriş merkezindeki şubesi, siyah-beyazlı takımın futbolcularının katılımıyla açıldı.

Takım kaptanı İbrahim Toraman, Quaresma, Hilbert, Holosko, Mustafa Pektemek, İsmail Köybaşı ve Atınç Nukan ile siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Metin Keçeli'nin katıldığı açılışa taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Metin Keçeli, mağazanın Beşiktaşlı taraftarların hizmetinde olacağını dile getirdi. Keçeli, "İstanbul'un en önemli alışveriş merkezlerinden birinde Kartal Yuvası'nı açtığımız için mutluyum. Taraftarlarımızın beğeniyle giydiği ürünlerin bu çok güzel mağaza, Beşiktaş'ın bu tip çalışmalarında önderlik yapacaktır. O nedenle ben hem sevinçli hem de heyecanlıyım" dedi.

Açılış kurdelesini futbolcularla birlikte kesen Metin Keçeli; "Temmuz'dan bu yana Türk futbolunda kötü de olsa devrimler oldu" diyerek çarpıcı açıklamalar yaptı.

Keçeli şöyle konuştu: "Herkesin canı yandı, Bundan sonra herkes dikkatli olmalı. Ben açıklamalarımı bilerek yapmalıyım. Oyuncu saha içindeki davranışlarını bilerek yapmalı. Taraftarı kışkırtmak onları tahrik etmek gibi davranışlar içinde olan futbolcu ceza almalıdır. Taraftar sahaya yabancı madde atılmayacağını, spora yakışmayacak tezahüratlar yapılmayacağını bilmeli ve artık böyle davranmalıdır. Türk futbolunu bu içine düştüğü kaostan kurtarmak için el birliği ile herkesin desteğine ihtiyaç duyulan bir dönemdeyiz."

Beşiktaş taraftarı çok duyarlı, sosyal olayların lokomotifi diyen Keçeli; "Nasıl davranacaklarını bildiklerine inanıyorum. Galatasaray maçında olanları bir kaç münferit kişinin yapması olarak kabul ediyorum. Bir daha olmamasını da Beşiktaş taraftarından özellikle istiyorum.

Bize verilen ceza Galatasaray'a verilen cezadan daha ağır. Tahrik unsurunu da gözönüne kattığımız zaman rakibimizin oyuncusunun istenmeyen, hoş olmayan davranışının cezası bu olmamalı...Cezalar caydırıcı olmalıdır. O yüzden bizim cezamız fazla kabul edilirse Melo'ya verilen ceza azdır. " şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com