Melo'nun yerine O mu ?

Melo'nun yerine O mu ?
Real Madrid’in Nuri Şahin’i kamp dönemi sonunda Galatasaray’a kiralayacağı iddia edildi.
Galatasaray Kongre Üyesi Adem Çukur, geçen sezon Galatasaray’da başarılı bir performans göstermesine rağmen, yeni sezonda transferinde sıkıntı yaşanan Felipe Melo’dan çok Real Madrid’in milli oyuncusu Nuri Şahin’in Galatasaray’da başarılı olacağını belirtti. Çukur, “Melo çok sinirli, tribünlere oynamayı seviyor. Galatasaray Melo tribünlere oynadığı için hemen vazgeçmedi ve taksit taksit vazgeçiyor. Reira ile kavgası şık değildi ve Galatasaray’a yakışmadı.
 
Tabi Galatasaray bunu değerlendirecek. Aklıselim taraftar onun bu hareketini unutmadı. Ben taraftarın Melo konusunda ikiye ayrıldığını düşünüyorum. Tribünlere oynayan Melo’yu tribünlerde değerlendiren taraftarlar Melo’ya sıcak bakıyor. Ama Galatasaray’ın geleneklerine ve ananelerine sahip taraftarlar ise Melo’nun Galatasaray’a lazım olmadığını düşünüyor. Ben de kongre üyesi olarak öyle düşünüyorum” dedi.
 
Adem Çukur, Fatih Terim’in Real Madrid’in Türk futbolcusu Nuri Şahin’i çok istediğini, Real Madrid’in kamp dönemi sonunda Nuri Şahin’i Galatasaray’a kiralayabileceğini ifade etti. Çukur, “Nuri çok iyi bir futbolcu. Tam Fatih Terim’in istediğin 10 numara tipinde bir oyunca. Türk futboluna da Türk Milli Takımına da büyük katkıda bulunur. Galatasaray’da daha fazla oynama şansı bulur ve bu Milli Takımı iyi yönde etkiler. Zira, oynayan futbolcu formda kalır ve formunu yakalar. İspanya’da oynamayan bir futbolcu Türk Milli Takımına faydalı olmaz. İnşallah Nuri Şahin’i Galatasaray’da görürüz. Nuri Şahin’in menajeri Rezza Fezali Galatasaray’a uzak bir menajer değil. Bu işi her an olabilir” dedi. (EAK)
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com