Meltem Cumbul Los Angeles'ten Bildiriyor!

Meltem Cumbul Los Angeles'ten Bildiriyor!
Ünlü yıldız Los Angeles'taki Altın Küre Ödülleri'ni izledi.

Oyuncu Meltem Cumbul, Los Angeles'ta düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni'ni izledi ve orada yaşananları dakika dakika Twitter'dan takipçileriyle paylaştı.

Oyuncu Meltem Cumbul, Los Angeles'ta düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni'ni yerinde izledi. Davetliler arasında bulunan Cumbul, 14.30'ta Beverly Hills'teki Hilton'da yerini aldı. Gece yaşanan tüm gelişmeleri gözlemleyen Cumbul, Hollywood'un meşhur Gossip Girl'i gibi dedikoduları Twitter'dan takipçilerine anlattı.

İşte Meltem Cumbulun kaleminden Altın Küre dedikoduları:


"İlk karşılaşmam, geçen yıl beni gözyaşlarına boğan Precious filminin aktristi, Gabourey Sidibe'yle oldu. Ardından Temple Grandin'le bir araya geldim. Ne gariptir ki Tohum Otizm Vakfı için hayatının konu alındığı filmi de yeni izlemiştim. Kendisini başarıyla canlandıran Clalre Danes'e olan yakınlığı beni duygulandırdı. Danes'in ödülüne en çok da Temple sevindi. Temple Grandin'in bir otistik olarak geldiği nokta inanılır gibi değil...."
■ "Siyah Kuğu filmiyle bir kez daha hayran olduğum Nathalie Portman bayağı hamileydi... Herkes alkollüydü! Özellikle Al Pacino:)"
■ "Paul Giamatti, utangaç biri. Ryan Gosling göründüğünün aksine epey sarışın. Halle Berry ekrandan daha güzel..."
■ "İlk kez LA'de, aralarda sigara içi lebilsin diye özel bir yer ayrıldığına şahit oluyorum. Ne çok sigara içen star varmış... Alpacino, gece boyunca sıkıntıdan patlayacaktı. Robert De Niro'nun onur ödülü alışında Alpacino sal onda değildi. De Niro yine iyi gözüküyordu lakin Al Pacino oldukça yaşlı."
■ "Annette Bening ve Jane Fonda yıllara meydan okumuşlar. Yakından yüzlerindeki estetik gözükse de... Ricky Gervais'i tören sonrası tebrik etmeden olmazdı. Gayet British haliyle Amerikalıların tanına okudu:)"

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com