Mendes'ten Kıvanç'a kanca !

Mendes'ten Kıvanç'a kanca !
Beşiktaş'ın Portekizli futbolcularının menajerliğini yapan Jorge Mendes'in şirketinin bağlantıları araştırma konusu olurken bakın ortaya neler çıktı.

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcularının menajerliğini yapan Jorge Mendes'in şirketinin bağlantıları araştırma konusu olurken, Türkiye'den pek çok futbolculunun menajerliğini yapan Ahmet Bulut'un şirketi Foot& Ball'un da bağları ortaya çıktı.

FIFA'nın, Foot&Ball isimli şirketle Mendes'in şirketi Gestifute'nin bağlarını araştırırken, ortaya çok daha ilginç detaylar çıkmaya başladı.

Mendes'in QFI şirketiyle bu şirkette danışman olarak çalışan Peter Kenyon'ın Los Angeles merkezli Creative Artists Agency Inc. isimli şirketinin bağları olduğu bildirildi.

George Clooney'nin de menajerliğini yapan CAA isimli şirketin Türkiye'den bazı oyuncuların menajerliğini de almak istediği gelen haberler arasında. İlk adayın ise Kıvanç Tatlıtuğ olduğu iddia edildi. Mendes'in ortağı Kenyon'ın CAA şirketi aracılığıyla Tatlıtuğ'un menajerliğini alıp onun için Hollywood'da film anlaşmaları yapmak istediği konuşulanlar arasında.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com