Mersin'de Zehir Gibi Konuşma!

Mersin'de Zehir Gibi Konuşma!
Başbakan Tayyip Erdoğan referandum için Mersin'de MHP ve BDP'ye yüklendi...

12 Eylül'de yapılacak referandum için Mersin'de halkının karşısına çıktı. "Ne olur aramıza fitne fesat sokmak isteyenlere aldanmayın" dedi.

Başbakan Erdoğan, "Dün Diyarbakır'da sevgiyi coşkuyu aşkı bütünleşmeyi gördüm. Biz gittik gördük, ama birileri oraya gidemiyor" diye konuştu.

"Bahçeli bana konuşma metni hazırlayacağına Diyarbakır'a gel diyorum". diyen Başbakan Erdoğan, "Biz vatanın bütün topraklarında varız. Tüm vilayetlerde ya 1. ya 2. partiyiz" dedi.

"Bir parti çıkıyor ben milliyetçiyim diyor, bi parti çıkıyor ben Kürtlerin partisiyim diyor. Siz Kürtlerin iradesi olamazsınız" diye konuşan Erdoğan, Kürtlere ve Türklere sesleniyorum, herkese sesleniyorum Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı başlığında toplandık. Bunda bir mesele yok. Şimdi bizim bayrağın yanına bir bayrak daha koyacağız diyorlar. Bu bayrakta sadece bir etnik unsurun kanı yok, hepimizin kanı var. Rengini ordan aldı. Nasıl olurda bu bayrağın yanına ikinci bir bayrak koyabiliriz. Tek milletiz. Tek bayrağımız var" dye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com