Mesir Fuarı açıldı

Mesir Fuarı açıldı
Mobilyadan beyaz eşyaya, otomotiv sektöründen bilişim teknolojilerine kadar birçok marka ve firmanın yer aldığı Mesir Sanayi Ticaret Fuarı, 20. kez ziyaretçilere açıldı.

100’den fazla firmanın katıldığı fuarın iç ve dış bölümleri tamamen doldu. 20 yıldır kesintisiz düzenlenen fuara bu yıl da 300 bine yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.
 
Fuara ilişkin olarak görüşlerini ifade eden SNS Fuarcılık İşletme Müdürü Saruhan Simsaroğlu, “Mobilyadan beyaz eşyaya, otomotiv sektöründen bilişim teknolojilerine kadar bir çok alanda birçok firma ve markayı Manisalılarla buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. Fuarımız, Türkiye'de düzenlenen genel fuarlar arasında en uzun soluklu olanlardan biridir. 20 yıldır kesintisiz olarak düzenleniyor. Bu istikrar fuarımızın işlevini yerine getirdiğinin ve doğru bir iş olduğunun göstergesidir. Mesir Fuarı Manisa’nın bir markası haline gelmiştir. Bu nedenle bu fuara Manisalılar olarak sahip çıkmalıyız” dedi.
 
Fuar hafta içi 11.00-23.00, hafta sonu ise 10.30-23.30 saatleri arasında gezilebilecek. Resmi açılış ise Perşembe günü saat 17’00’da gerçekleştirilecek. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com