Meslek Yüksekokulu Kampüsü güzelleşiyor

Meslek Yüksekokulu Kampüsü güzelleşiyor
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu kampusü üniversite ve vatandaş işbirliği ile yeniden düzenleniyor.

Pazarlar Meslek Yüksekokulu bahçesi yeniden düzenleniyor.

Düzenleme ile kampusün içinde yeşil alanlar, voleybol ile basketbol sahaları, kamelya, havuz ve yürüyüş yolları yapılıyor.

Bu konuda açıklama yapan Pazarlar Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karahan, “Meslek Yüksekokulumuz olarak öncelikli hedeflerimiz arasında; öğrencilerimizin güvenle gezebilecekleri ve boş zamanlarını daha verimli ve güzel geçirebilecekleri uygun bir kampus alanı oluşturmak gelmektedir.2012-2013 Öğretim yılı ile birlikte basketbol ve voleybol sahasını içeren spor tesisi inşaatımız başlamak üzeredir. Bununla birlikte yerel imkanlar kullanılarak güvenlik kulübesi yapımı, kamelya ve havuz içeren çevre düzenlemesi çalışmalarımız devam etmektedir.2012-2013 yılındaki hedefimiz; öğrencilerimizin huzur içinde dolaşabilecekleri bir kampus alanı oluşturmak, sosyal ve sportif alan ihtiyaçlarını en kısa sürede tamamlamak olacaktır” dedi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com