Messi Türk genç ile buluştu

Messi Türk genç ile buluştu
Geçirdiği ciddi sakatlık sonrası yeniden sahalara dönen Messi, eski formuna kavuşmak için çalışırken hayır işlerini de ihmal etmiyor.

Lionel Messi, 15 Şubat Dünya Çocukluk Çağı Kanserleri günü dolayısıyla kendisini görmek isteyen 3 ayrı ülkeden biri çocuk 3 kanser hastasıyla buluştu.Türk Havayolları Arjantin şubesinin, Messi Vakfı ve Dafne Flexer Vakfı işbirliğinde düzenlediği organizasyonda 3 genç, hayatları boyunca unutamayacakları özel bir gün yaşadılar. Ankara, Buenos Aires ve Barcelona'dan Ergüven (18), Federico (27) ve Oscar (6), Arjantinli yıldızı bizzat görme şansına eriştiler. Barcelona'da gerçekleşen buluşmada, Messi gençlere imzalı Arjantin forması ve THY'nin maket uçaklarını hediye etti.

MESSI'YE TÜRK LOKUMU

Buluşmaya eli boş gelmeyen gençler, yıldız futbolcuya çeşitli hediyeler sundular. 4 yıl önce kanseri yenen 18 yaşındaki Ankaralı Ergüven, Messi'ye bir kutu Türk lokumu hediye etti. Hayatı boyunca unutmayacağı bir gün yaşadığını belirten Ergüven, Arjantinli oyuncuyu tanıdıktan sonra evine çok daha mutlu ve heyecanlı döneceğini söyledi.

6 yaşındayken yakalandığı kanseri yenen Arjantinli Federico, hemşerisi Messi'ye kendi yaptığı defteri hediye etti. Kanser hastası küçük Oscar'ın hediyesi ise kendisi ve Messi'yi Barcelona formasıyla gösteren bir resimdi. (MRK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com