Messi ve babası hakkında şok iddia!..

Messi ve babası hakkında şok iddia!..
Yıldız Futbolcu ve babasına vergi kaçırdıkları iddiası ile dava açıldı!

La Liga ekiplerinden Barcelona'nın yıldız oyuncusu Arjantinli Lionel Messi ile babası Jorge Horacio Messi hakkında vergi kaçırdıkları iddiasıyla dava açıldı.

İspanya'nın en büyük haber ajansı EFE'nin geçtiği haberde, Barcelona Savcısı Raquel Amado'nun, yaklaşık 4 milyon avroyu bulan vergi kaçakçılığına karıştıkları iddiasıyla Messi ve babası hakkında dava açtığı belirtildi.

Savcı Amado'nun, Messi ve babasının 2007, 2008 ve 2009 yıllarındaki gelir vergisi beyanlarında 4 milyon avroyu aşan usulsüzlük yaptığını iddiasıyla ilgili dilekçesini mahkemeye sunduğu öğrenildi.

Diğer yandan açılan dava ile ilgili Messi, sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. Facebook hesabından suçlamaları kesin bir dille reddeden Messi, Barcelona Mali Suçlar Savcılığı'nın 4 milyon Euroluk vergi kaçırma suçlamasını 'şaşkınlıkla' karşıladığını ifade etti.

Vergi sorumluluklarını mali danışmanlarının yönlendirmeleri doğrultusunda her zaman yerine getirdiğini kaydeden Arjantinli yıldız, onların durumu netliğe kavuşturmakla yükümlü olduğunu aktardı. (KKE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com