Mesut'un Babası Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Mesut'un Babası Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
Baba Özil, Mesut Özil'in maçta 60 dakika ıslıklanmasına bir anlam veremediğini belirtirken, “Oğlum kendisini ıslıklayanlara en güzel cevabı attığı golle verdi” dedi..

Mesut Özil’in babası Almanya - Türkiye maçı sonrası açıklama yaptı

Mustafa Özil, maçta oğlunun 60 dakika ıslıklanmasına bir anlam veremediğini söyledi. Bu olayın kendilerini son derece üzdüğünü söyleyen baba Özil, “Oğlum kendisini ıslıklayanlara en güzel cevabı attığı golle verdi“ dedi.

Vatan millet
Kimsenin, Mesut’un Alman Milli Takımı’nda Türkiye’ye karşı oynamasını farklı yönlere çekmesini istemiyordum.
Biz Türkler, herşeyi bazen “Vatan millet Sakarya“ olgusuna dönüştürüyoruz. Maçta bu oldu. Mesut 60 dakika boyunca ıslıklanacak ne yaptı. Kaldı ki, o tribünlerde yer alan Türklerin tamamı Mesut gibi Almanya‘da göçmen olarak yaşıyorlar. Mesut’u en iyi anlaması gerekenler onlar olmalıydı.
Onlar Mesut‘a destek vermeliydi. Olmadı. Çok üzüldük. Ama oğlum kendini ıslıklayanlara en güzel cevabı attığı golle verdi. Sakın Türk ulusu bundan bir şey çıkarmasın. Bizim lafımız sadece Mesut‘u ıslıklayanlara“ dedi.

Çık profesyonelce oyna
Maça çıkmasına saatler kala oğlu ile telefonda konuştuğunu söyleyen baba Mustafa Özil, “Kendisine ‘Bunu profesyonel bir iş olarak düşün. Nasıl Real Madrid ile maça çıkıyorsan bu maçı da öyle algıla. Karşında Türkiye olduğunu unut’ ifadeleri kullandım. Açıkcası Mesut için zor bir maç olacaktı. Oldu da. Ama oğlum bunun da üstesinden geldi. O’nun ile gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Atalarıma saygımdan sevinç çığlığı atmadım
ALMAN Milli Takımı’nın Türk kökenli oyuncusu Mesut Özil, Milli Takım’a attığı gol için Alman Futbol Federasyonu’nun internet sayfasına açıklamada buldu. Özil, şöyle konuştu: “Tabii ki çok sevindim. Ancak atalarıma ve kökenime olan saygımdan dolayı büyük sevinç çığlıkları atmamak spontane bir karardı.” Islıklar için ise Özil, “Oyuna konsantre oldum, olup bitenlere gözümü kapattım adeta. Performansımı göstermek istedim ve bunu başardığıma inanıyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com