Mete Düren açıkladı! Hilbert...

Mete Düren açıkladı! Hilbert...
Tayfur Havutçu ve Mete Düren, Eskişehirspor maçının ardından açıklamalar yaptı...

Sansürsüzhaber - BJK Futbol Genel Direktörü Tayfur Havutçu ve Kulüp Basın Sözcüsü Mete Düren, 2-0 sona eren Eskişehirspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

"TAKIM HALİNDE İYİ MÜCADELE ETTİK"

İlk olarak sözü alan Havutçu, "İkinci yarıya galibiyetle başladığımız için mutluyuz. İlk maçlar hep zor olur. Dirençli ekiplerden biriyle karşılaştık. Güzel bir mücadele vardı sahada. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Takım halinde iyi mücadelede ettik ve bu neticeye yansıdı. Takım anlamında baktığımızda iyiydik. Galip geldiğimiz için mutluyuz" dedi.

DÜREN : "HİLBERT 4-5 HAFTA OYNAYAMAYACAK GİBİ DURUYOR"

Kulüp Basın Sözcüsü Profesör Doktor Mete Düren ise, "Hilbert'in durumu yarın çekilecek MR sonrası durumu belli olacak. Ama şikayetlerine baktığımızda 4-5 hafta oynayamayacak gibi duruyor. Aurelio, aktif futbol hayatını uzatmak için yapılmış bir ameliyat geçirdi. Dileğimiz Aurelio'yu play-off maçlarına yetiştirebilmek." dedi.  

Takımdan ayrı kalan diğer futbolculara da değinen Düren, "Quaresma'nın filmlerini istedik. Oradan gelecek bilgiye göre bakacağız. Ama zannediyorum 2 haftası daha var. Ersan takımla çalışıyor. Ama geçirdiği rahatsızlık var. Bebe'nin durumu Ersan'ın gerisinde. Kulüp doktorumuzu Portekiz'e göndereceğiz ve Bebe belki burada çalışmalara devam edecek." diye konuştu.

Düren sözlerini, "Bencte oturan tüm futbolcular oynayacak hale gelmiştir. Simao Sabrosa durumunu toparladı ama Aurelio toparlayamadı." ifadelerini kullandı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com