METEF Fuarı üniversitede açıldı

METEF Fuarı üniversitede açıldı
Kütahya'da, Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumları'nın her yıl olduğu gibi bu yıl da mesleki ve teknik eğitim alanındaki gelişmeleri, ulaştığı düzeyi gösteren ürünlerin sergilenmesi, geniş halk kitlelerine tanıtılması ve öğrencilerin mesleğe yönelmelerinde

Kütahya'da, Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumları'nın her yıl olduğu gibi bu yıl da mesleki ve teknik eğitim alanındaki gelişmeleri, ulaştığı düzeyi gösteren ürünlerin sergilenmesi, geniş halk kitlelerine tanıtılması ve öğrencilerin mesleğe yönelmelerinde rehberlik edilmesi için düzenlenen METEF Fuarı açıldı.
Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı'na Dumlupınar üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr Yaşar Kibici, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla Dumlupınar Üniversitesi Germiyan Kampüsünde açıldı.
Katılımcılar tarafından gezilen Fuarda, okul, kurum ve kuruluşlar stantları başında protokol mensuplarına yapmış oldukları işleri tanıttı.
Dumlupınar Üniversitesi Germiyan kampüsünde açılan Fuarda Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı'na okulların dışında Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, DPÜ Meslek Yüksek Okulu ile Nafi Güral Eğitim Vakfı da stant açarak bünyelerindeki hizmetleri tanıttılar.
Törenle açılışı yapılan Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı 28 Mayıs tarihine kadar açık kalacağı belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com