Meteoroloji yine uyardı!..

Meteoroloji yine uyardı!..
Yapılan son değerlendirmelere göre; Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop, Gümüşhane ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Hava sıcaklığı, Marmara'da 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. 
 
Rüzgar genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Güney Ege Kıyıları ile yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. 
 
BÖLGELERİMİZDE HAVA 
 
MARMARA: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. 
 
EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Güney Ege Kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden yer yer kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. 
 
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. 
 
İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. 
 
BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu, Sinop çevrelerinin çok bulutlu aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu; kıyı kesimleri ile Gümüşhane ve Artvin çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 
 
DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, kuzeyi parçalı ve çok bulutlu, Ardahan çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (MUT)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com