Meteoroloji'den çok önemli uyarı

Meteoroloji'den çok önemli uyarı
Meteoroloji Temmuz ayının gelmesiyle birlikte artacak sıcaklıklar için sinyal verdi.
Kuzey, iç ve doğu bölgelerde mevsim normalleri civarında, güney kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.
 
MARMARA:Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 Km/s) esmesi bekleniyor.
 
EGE:Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin kıyı kesimlerinde kuzeyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 Km/s) esmesi bekleniyor.
 
AKDENİZ:Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
İÇ ANADOLU:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
 
BATI KARADENİZ:Parçalı ve az bulutlu, yarın (Pazartesi) Sinop çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin kıyı kesimleri ve Artvin ile yarın (Pazartesi) Amasya ve Tokat çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Trabzon ve Rize çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; zamanla bölgenin kıyı kesimlerinde batı ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli olarak (30-50 Km/s) esmesi bekleniyor.
 
DOĞU ANADOLU:Bölgenin kuzey ve doğusu parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kars ve Ardahan çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU:Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin kuzey kesimlerinde kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli olarak (30-50 Km/s) esmesi bekleniyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com