Meteoroloji'den Önemli Uyarı!

Meteoroloji'den Önemli Uyarı!
Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ve batısı ile Orta Karadeniz'de kuvvetli yağış...

Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ve batısı ile Orta Karadeniz'de kuvvetli yağış, Hatay'ın Samandağ, İskenderun, Dörtyol ve Erzin ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış ve kısa süreli fırtına beklendiği bildirildi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruda, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ve batısı ile Orta Karadeniz' de yarın akşam saatlerine kadar sürmesi beklenen kuvvetli yağış olacağı ifade edildi.

SU HORTUMU UYARISI

Hatay'ın Samandağ, İskenderun, Dörtyol ve Erzin ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ve kısa süreli fırtına beklendiği kaydedilen duyuruda fırtına ile beraber sahil kesimleri ile açıklarında su hortumu oluşma riskinin de bulunduğu belirtildi.

KUVVETLİ FIRTINA UYARISI

Duyuruda ayrıca rüzgarın, yarın akşam saatlerine kadar Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu, Doğu Anadolu'nun batısında güney ve güneydoğudan kuvvetli, Marmara'da ilk saatlerde yer yer fırtına, Kıyı Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan fırtına, Antalya Körfezi'nde kuzey ve kuzeybatıdan kuvvetli ve kısa süreli fırtına, Güneydoğu Anadolu'da güney ve güneydoğudan kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına şeklinde esmesinin beklendiği bildirildi. Meteoroloji tarafından, fırtına ve kuvvetli yağışlara bağlı oluşması muhtemel risklere karşı da vatandaşlara dikkatli olunması yönünde uyarıda bulunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com