Meteroloji'den Uyarı'

Meteroloji'den Uyarı'
Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin batı kesimleri Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı sistemin etkisi altında kalacak.

Güney Ege kıyıları, Antalya'nın batı kesimleri ile sabah saatlerinde Isparta çevreleri aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis görülecek.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığı iç ve doğu bölgelerde 1 ila 3 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak, mevsim normalleri civarında seyredecek.

RÜZGAR: Kuzey ve doğu, güneybatı bölgelerde güney ve doğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esecek.

METEOROLOJİ'DEN UYARILAR

BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI
: Bu sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

SİS UYARISI: Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç ve doğu bölgelerimizde yer yer sis beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, kuzeydoğusu az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saaatlerinde kuzey ve doğusunda yer yer sis görülecek.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege'nin güney kesimleri akşam saatlerine kadar aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AKDENİZ: Doğusu az, batı ve orta kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Antalya'nın batı kesimleri ile Isparta çevreleri sabah saatlerinde sağanak yağışlı geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu gececek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ile birlikte bölge genelinde kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeyinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com