Metin Yıldız ve Elvan Yıldız tek celsede boşandı!

Metin Yıldız ve Elvan Yıldız tek celsede boşandı!
BKM Mutfak oyuncusu Metin Yıldız ile 5 yıllık eşi Elvan Yıldız, önceki gün tek celsede boşandı. Çiftin 3 yaşındaki kızları Şimal’in velayeti anneye verildi.

Hürriyet'ten Burcu Purtul'un haberine göre; Elvan Yıldız, geçtiğimiz günlerde avukatı aracılığıyla Bakırköy Aile Mahkemesi’ne 17 maddeden oluşan 4 sayfalık bir dilekçe sunmuş, kendisini sürekli aldattığı ve şiddet uyguladığı iddiasıyla Metin Yıldız’dan boşanmak istediğini belirtmişti. Yıldız, dilekçede kızları Şimal’in velayetiyle birlikte 2 bin TL tedbir nafakası, müşterek olarak çektikleri konut kredisinin ödenmesi için bin TL, evlendiği için işini kaybettiği, ekonomik geleceği zedelendiği, ayrıca manevi çöküntüye uğradığı gerekçesiyle de 60 bin TL maddi, 150 bin TL manevi tazminat istemişti.

Bakırköy Aile Mahkemesi’nde önceki gün görülen duruşmaya Yıldız çifti birlikte geldi. Mahkeme 3 yaşındaki kızları Şimal’in velayetini anneye verdi. Elvan Yıldız maddi manevi tazminat talebini geri çekerek Metin Yıldız ile uzlaştı. Çiftin ortak çektikleri krediyle aldıkları evin Elvan Yıldız’ın üstünde kalması konusunda anlaşmaları üzerine mahkeme,kredinin kalan borcunu Metin Yıldız’ın ödemesine karar verdi. Ünlmü oyuncu ayrıca kızları Şimal için eşine 1500 TL tedbir nafakası ödeyecek. Yaklaşık 20 dakika süren duruşma sonrası boşanan çift adliyeden birlikte ayrıldı. Elvan Yıldız duruşma sonrası boşanma haberini Facebook’tan şöyle duyurdu: “Bekarlığa hoş geldim ama erken bir kutlama... Mutlu son artık...” (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com