Metrobüs durağında güvenlik açığı!

Metrobüs durağında güvenlik açığı!
Ramazan Bayramı'nda Şirinevler Metrobüs Durağı'nda şok eden olay!

Elmahaber/ Şeyma Kelekçi - Ramazan Bayramı'nda İstanbul'un göbeğinde inanılmaz bir olay yaşandı. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nın ilk günü metrobüsle evlerine giden yolcular tinerci şoku yaşadı.

Şirinevler durağından Metrobüs'e binen 3 tinerci yolculara panik dolu anlar yaşattı. Tinerciler bindikleri metrobüste ağza alınmayacak küfürler ederek, etrafa tükürmeye başladı. Metrobüse binen tinerciler en arka koltuğa oturunca en arkada tek başına oturan Özlem Akdemir isimli vatandaş ne yapacağını şaşırdı. 

Tinerciler metrobüsten inene kadar hareketsiz durmak zorunda kaldığını belirten Akdemir korku dolu anlarını şu sözlerle dile getirdi;"Gelip yanı başıma oturdular. Ben Metrobüs'le güvenli bir yolculuk yapamayacaksam eğer bir daha Metrobüs'e binmem. Burada onlar Metrobüs'ten inene kadar ben hareketsiz durmnak zorunda kaldım. Bir şey söylesem, ki söylemesem de bana neden bakıyorsun diye bana bir şey yapabilirlerdi. Burada eğer benim başıma bir şey gelmiş olsaydı; ben bıçaklansaydım o zaman metrobüste duran o güvenlik görevlileri ne yapacaktı? Bana burada her şeyi yapabilirlerdi. Bir anda gelip yanıma oturdular ve ben tinercilerin arasında kaldım. Metrobüs'e çocuklusu, öğrencisi, yaşlısı herkes biniyor. Halkın canı bu kadar mı değersiz?"

Özlem Akdemir Metrobüs'ten indikten sonra bu konuda davacı olacağını da sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com