'Metrobüse binmeyi merak ediyorum'

'Metrobüse binmeyi merak ediyorum'
Hiç toplu taşıma aracına binmediğini söyleyen Ajda Pekkan, metrobüse binmeyi çok merak ettiğini söyledi.

Türk pop müziğinin Süperstar'ı Ajda Pekkan Bugün gazetesinden Şebnem Özcan'a röportaj verdi. Röportajda birbirinden samimi açıklamalar yapan Ajda Pekkan, çocuk özleminden dem vurdu. 6 kez kürtaj olduğunu söyleyen Pekkan, "Tekrar dünyaya gelsem Ajda olmak istemezdim" dedi. Özgürlüğü özleyen Pekkan, sinemaya gitmeyi, metrobüse binmeyi istiyor.

İşte o çarpıcı röportajdan ilgili bölümler:

Sıradan bir insan olsaydınız ne yapmak isterdiniz?

Sinemaya gidemiyorum, bana bakıldığı zaman sıkılıyorum. Bu yüzden bazen canım Beyoğlu'nun arka sokaklarında gezmek istiyor ama gidemiyorum. Kapalıçarşı'ya gidemiyorum. Bazen hiç kimse beni görmese diyorum, gidip bir yerlere gözlemlemek istiyorum. Ama yine keşfediliyorum. Bir gece siyahlar giydim, kafamda şapka var... Tak tak tak yürüyorum. Yanımda bir hanım da var. Derken arkamdan "Ajda Hanım" diye birileri sesleniyor. Hayranlarımdanmış Allah'tan. "Bu kadar giyinip kuşanmışken nasıl da beni tanıdınız?" "Yav yürüyüşünüzden sizi tanıdık" dediler.

"Kilo almasın diye yemek pişirtmez, günde en az üç saat spor yapar" diyorlar...

Hiiiih, Tam tersi. Halil İbrahim sofrası gibidir evim. Bu şehir efsanelerini yıkalım isterseniz. Üç saat spor yapsam ölürüm herhalde. Haftada üç gün spor yapıyorum. Onun dışında vaktim olduğu zamanlarda da kardiyo çalışıyorum.

"POPOMU KALDIRTMAK İSTİYORUM"

14 kez estetik yaptırdığınız yazılıp çiziliyor?

Allah aşkına gittim botoks yaptırdım, kaç sene içinde 10 kere botoks yaptırdım diye 10 kere estetik mi oluyorum ben. Tabii ki 1 kere yaptırdım onu da aslanlar gibi söyledim. Kendime ait neyse onları yaptırdım. Her zamanda gerekirse hiçbir şekilde yapmaktan çekinmem. İnşallah bir gün olursa popo kaldırma ameliyatı yaptırtacağım. Ha ha hah... Ama çok isterim, popomu kaldırtmak.

İDEALİNDEKİ ERKEK

Sizin gönlünüzü çalacak erkeğin ne gibi özelliklere sahip olması gerekir?

44 numara ayakkabı giymesi gerekiyor. Ha ha ha... Şaka. Çok iyi yemek yapması lazım, çok iyi aşçı olması gerekir bir kere. Çünkü ben yemeyi çok severim, yapmayı hiç sevmem. Müzik zevki olması lazım. Esra Erol'un programı gibi oldu şimdi. Ha ha hah... Ayy vallahi geçen gün onu düşündüm. Kılık değiştirip Esra Erol'a çıksam ne şeker olur ya dedim. Ha ha hah... İnsan gibi insan, adam gibi adam olmalı... Beraberliğinin arkasında duracak. Benim sorumluluklarımı anlayabilecek, paylaşacak biri olmalı. Gece bir çekimim varsa onu olgun karşılayacak. Ne yapayım, böyle bir hayatım var. Bu şartlarda anlayışlı olursa olur. Bu Ajda Pekkan'ın normları.

Hayatınız boyunca hiç çocuk sahibi olmayı istediniz mi?

Yaa benim 6 defa çocuğum oldu, istemedim o zaman. 6 defa kürtajım oldu. Yani annemle kardeşime bakmak durumundaydım.

Bir çocuğunuz olduğu, herkesten sakladığınız söyleniyor...

Aslı, astarı yok. Keşke olsaydı, saklamazdım. O kadar isterdim ki... O cahillikle bir tane çocuk yapmış olaydım keşke...

Mal varlığınız kimlere kalacak?

Düşünmek bile istemiyorum. Çünkü hayat gittiği yere kadar gidecek. Kimseye de bir söz vermek istemiyorum.

Vasiyetiniz var mı?

Hayır, yok. Çünkü ben daha yeni yeni yaşıyorum.

"HALKIN ARASINA KARIŞAMAMAK BENDE BUNALIM YARATIYOR"

En son ne zaman otobüse, vapura binmiştiniz?

Hiçbirine binemedim. En son yıllar önce yeni ünlendiğimde binmiştim. Açıkçası halkın arasına karışamamak bende bunalım yaratıyor. Aslında bunalımım ben o anlamda.

Metroya binebilirsiniz...

Yanımda birileri olursa öyle bir güç geliyor, kuvvet gelir yaparım. Ama tek başıma olmuyor. Yurt dışında biniyorum. Mesela Zürih'te tramvaylar var ya, onlara biniyor, öteki tarafta iniyordum, sırf o zevkimi tatmin edeyim diye. Kimse tanımıyor ne güzel. En çok metrobüsü çok merak ediyorum, çok binmek istiyorum. Adalar'a giden İDO'ları merak ediyorum. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com