"Mevcut milletvekili adayları yetersiz"

"Mevcut milletvekili adayları yetersiz"
Kütahya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Ali Güner Pektaş; "Mevcut adaylar içerisinde Kütahya'nın problemlerini bilen aday sayısı az olduğunu düşündüğüm için milletvekili aday adayı oldum" dedi.

Kütahya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Ali Güner Pektaş; 'Mevcut adaylar içerisinde Kütahya'nın problemlerini bilen aday sayısı az olduğunu düşündüğüm için milletvekili aday adayı oldum' dedi.
AK Parti İl Başkanlığı binasında basın açıklması gerçekleştiren Ali Güner Pektaş, şu açıklamlarda bulundu:
'46 yıldır yaşadığım, karış karış gezerek dolaştığım, Kütahya'mın meselelerine daha fazla seyirci kalmamak için, toplamda 23 yıldır görev yaptığını Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kütahya İl Telekom Müdürlüğü ve Kütahya İl Sağlık Müdürlüklerinde ki çalışma hayatım boyunca gittiğim, gezdiğim köy, belde ve ilçelerde birebir gördüğüm, halk ile birlikte yaşadığımız sorunları, insanlarımızın meselelerini TBMM ne ve T.C Hükümetine daha iyi taşıyabilmek için milletvekili aday adayı oldum. Mevcut adaylar içerisinde Kütahya'nın problemlerini bilen aday sayısı az olduğunu düşündüğüm için Milletvekili aday adayı oldum. Parti teşkilatlarında, meclis koridorlarında lobicilik yapmadan da aday olunabileceğini gösterebilmek için aday adayı oldum. Arkasına iş adamı, medya patronu, sendika ağası almadan da aday olunabileceğini gösterebilmek için aday adayı oldum. Seçim kampanyaları için milyonlar, milyarlar harcamadan da aday olunabileceğini gösterebilmek için aday adayı oldum' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com