Meydan Okudu!

Meydan Okudu!
Q7, Fernandes ve Simao'yla keşfe çıkıyoruz. Bizden iyisi olmayacak...

Portekizli oyuncu Almeida, Beşiktaş'a transfer olarak kariyerinde yeni bir sayfa açtığını, tanıdığı isimlerle aynı formayı giyecek olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Yıldız futbolcu, Türkiye'nin sembol takımlarından biriyle yeni bir sayfa açacağı için mutlu olduğunu belirterek, "Quaresma, Fernandes ve Simao ile bir arada olacağım. Hep birlikte yeni bir keşfe çıkacağız. Türk amblemiyle oynayacağım için çok mutluyum. Çok heyecanlıyım. Yeni bir meydan okumaya hazırım. Bizden daha iyisi
olacağını düşünmüyorum" yorumunu yaptı.

Tutkularımı paylaşacağım
Beşiktaş'a tutkusunu paylaşabileceği bir takım olduğu için, yeni başarılara katkı sağlamak amacıyla geldiğini ifade eden Almeida, Quaresma'nın kendisini Beşiktaş hakkında sürekli bilgilendirdiğini, siyah-beyazlı ekibin büyük bir başkana sahip bir kulüp olduğunu bildiğini ifade etti. Beşiktaş'ta 3.5 yıllık anlaşma yapan Portekizli oyuncuya ilk 6 ay için 1 milyon 650 bin euro ödenecek. Sonraki üç yıl için de senelik 2.5 milyon euro alacak olan Almeida'nın kulübü Werder Bremen'e de bonservis bedeli olarak 2 milyon euro ödeneceği belirtildi.

Allofs: Satmaya mecburduk
Hugo Almeida'yı Beşiktaş'a satan Werder Bremen'de genel menajer Klaus Allofs, Syker Kreiszeitung'a konuştu. Almeida'yı satmak zorunda olduklarını açıklayan Allofs, "Şu anda kulübümüzün 4, 5 veya 6 milyon euro'luk oyuncu alacak mali gücü yok. Elimizdeki oyuncuların mali yapımıza göre sözleşmeleri devam ediyor. Şu anda 1 ya da 2 genç oyuncu alabiliriz" dedi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com