Meyhaneye Değil Camiye Gidin!

Meyhaneye Değil Camiye Gidin!
Kılıçdaroğlu'ndan il başkanlarına mesaj: Cami cemaatiyle de kucaklaşın...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dünkü Marka Toplantısı'nda yaptığı “Elde bir kadeh viski ile 'Şu CHP'nin hali ne olacak' diye konuşulmamalı” açıklamasının ardından CHP'li il başkanlarına da benzer tavsiyede bulundu.

Kılıçdaroğlu, CHP'li il başkanlarına “Meyhanelerde vakit geçiren il başkanı görmek istemiyorum” dedi.

CHP il başkanları toplantısında Kılıçdaroğlu, il başkanlarına tavsiyelerde bulundu. Edinilen bilgiye göre toplantıda il başkanlarına CHP'nin 40 farklı konuda politikalarını anlatan broşürler dağıtıldı.

“CAMİ CEMAATİYLE KUCAKLAŞIN”

Kılıçdaroğlu, yarın yalnızca kurultay yapmayacaklarını, aynı zamanda seçim startı da vereceklerini vurgularken il başkanlarından sokağa inmelerini ve CHP'nin politikalarını halka anlatmalarını istedi. İl Başkanlarının sokakta, kahvede her yerde halkla buluşması gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, il başkanlarını cami cemaatiyle de kucaklaşmalarını tavsiye etti.

“MAKUL ÖLÇÜLERİ AŞMAYIN”
İstanbul'da dün düzenlenen Marka Konferansı'nda “Ülkenin çağdaşlaşması için çalışan her yurttaşın sorumluluğu var. Bir köşeye oturup, elinde bir kadeh viski ile 'Şu CHP'nin hali ne olacak' diye konuşursa hiç konuşmasın” diyen Kılıçdaroğlu, il başkanlarına da benzer tavsiyelerde bulundu.

Kılıçdaroğlu, “Meyhanelerde vakit geçiren il başkanı görmek istemiyorum” derken herkesin içki içebileceğini, ancak bunun makul ölçüleri aşmamasını ve meyhanelerde vakit geçirilmemesini istedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com