Mezarlıkta Cinsel Saldırı!..

Mezarlıkta Cinsel Saldırı!..
Tecavüz ettiği genç kızı karısına 'kuzenim' diye tanıttı...

Kocaeli'de, bir mezarlıkta "cinsel saldırıda" bulunduğu genç kızı, bir gün evinde zorla tuttuğu ve imam nikahıyla birlikte yaşadığı kişiye de "kuzeni" olarak tanıttığı öne sürülen kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kartepe'de yaşayan Emrah B, İzmit'te yaklaşık bir ay önce tanıştığı 21 yaşındaki M.A. ile Arslanbey Mahallesi'nde bulunan bir parkta buluştu.

Bir süre M.A. ile sohbet eden Emrah B, parkın hemen yanında bulunan mezarlıkta kardeşinin mezarının bulunduğunu ve ona dua etmek istediğini belirterek, genç kızı mezarlığa götürdü.

Bu sırada zorla götürdüğü mezarlıktaki tuvalette genç kıza cinsel saldırıda bulunan Emrah B, daha sonra genç kızın telefonundaki sim kartı çıkartarak cebine koydu.

Sinir krizi geçiren genç kızı "seninle evleneceğim" diyerek sakinleştirmeye çalışan Emrah B, daha sonra M.A'yı aynı mahalledeki evine götürerek imam nikahıyla birlikte yaşadığı M.K'ya "teyzesinin kızı" olarak tanıttı.

Emrah B'nin evli olduğunu gören M.A. sinir krizi geçirdi.

Bunun üzerine genç kızı, "Eğer olanları birine söylersen mezarlıkta çektiğim görüntüleri internette yayınlarım" şeklinde tehdit eden Emrah B, bir gün evinde zorla tuttuğu M.A'yı serbest bıraktı.

Genç kız ve ailesinin şikayetçi olması üzerine Emrah B. evinde gözaltına alındı.

Zanlı Emrah B'nin emniyetteki ifadesinde, cep telefonuyla çektiği görüntüleri sildiğini söylediği öğrenildi.

Bu arada, olaydan dolayı psikolojisi bozulduğu öğrenilen M.A'nın tedavi görmeye başladığı bildirildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com