Mezuniyet Töreni...

Mezuniyet Töreni...
Okulların tatile girmesiyle birlikte bir yıl boyunca eğitim ve öğretim gören öğrenciler yıl sonu gösterileriyle velileri gururlandırıyor.

Okulların tatile girmesiyle birlikte bir yıl boyunca eğitim ve öğretim gören öğrenciler yıl sonu gösterileriyle velileri gururlandırıyor.
Bu okullardan biri olan Kütahya Derviş Paşa Kurtuluş İlköğretim Okulu okul öncesi öğrenceri geçtiğimiz günlerde yıl sonu gösterisi düzenledi. Veli ve öğrenci yakınlarının ilgi yoğun ilgi gösterdiği program Derviş Paşa Kurtuluş İlköğretim Okulu gösteri salonunda düzenledi.
Konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan Okul Müdürü Adem Başer şunları söyledi; “Bu sene anasınıfı öğrencilerimizin eğitimi, nitelikli okul öncesi eğitim için kapasite artırma ve bilgilendirme projesi kapsamında ücretsiz olarak yürütülmektedir. Velilerimizden Hiçbir şekilde ücret alınmamıştır. Kahvaltı ve öğle yemeği verilmiştir. Projemiz yıl sonuna kadar devam edecektir. Bu arada öğrenci kayıtlarımız başladı. Yavrularımızı bu güzen günde Yalnız bırakmayarak törene katılan tüm veli ve yakınlarına teşekkür ederiz.”dedi.
Okul öncesi eğitimin önemini vurgulayan anasınıfı öğretmenleri Eda Öcal ve Şenay Kavak okul öncesi eğitimin önemini vurguladı.
Öğrenciler aylardır anne ve babalarına sunmak için hazırladıkları gösterilerini sergilemelerinin ardından öğretmenlerinden anaokulu sertifikalarını alıp toplu halde fotoğraf çektirdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com