Mezuniyet töreni

Mezuniyet töreni
Kütahya'nın Emet ilçesinde, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulundan mezun olan 240 öğrenci için yerleşke bahçesinde mezuniyet töreni düzenlendi.

     Mezun öğrenciler adına konuşan işletme bölüm birincisi Gülşen Aydoğan, zorlu bir öğretim döneminden sonra mezun olduklarını belirterek, ''Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün fikirleri ve onun gösterdiği yolda ilerleyeceğimize söz veriyoruz'' dedi.
     Daha sonra Emet Kaymakamı Mehmet Fatih Geyim, bu öğretim yılında diploma notlarına göre yapılan sıralamada ilk 3'e giren işletme bölümünden Gülşen Aydoğan, Selin Uluğ, Arzu Topçu ile muhasebe bölümünden Merve Erdoğan, İlknur Özdemir, Ceyda Hızlı'ya diplomalarını verdi.
     Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, DPÜ Emet Meslek Yüksek Okulu Müdürü Zeki Yılmaz, bazı daire amirleri, öğrenci yakınları ve vatandaşların katıldığı tören, mezunların havaya kep fırlatmalarıyla sona erdi.
     Bu arada, muhasebe ve işletme işletme bölümlerine ek olarak açılan kimya, turizm, dış ticaret, çocuk gelişimi bölümlerine öğrenci alınmasıyla 2009-2010 öğretim yılında öğrenci sayısının 1200'e ulaşacağı tahmin ediliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com