MHK Başkanı Zekeriya Alp'ten şok açıklamalar

MHK Başkanı Zekeriya Alp'ten şok açıklamalar
Hakemler tarafından son dönemde yapılan hataların ardında eleştiri oklarının hedefindeki isim Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp önemli açıklamalarda bulundu.

Tartışmalı hakem kararlarının ardından konuşan Zekeriya Alp, hatalarda kasıt olmadığına inandığı için hakemlerin istifasına mani olduğu aktarıldı. Türkiye Gazetesi’ne konuşan Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp hakemlere yapılan eleştirilerin onları yıprattığını belirtti.

İşte Zekeriya Alp'in açıklamaları:

"Kasımpaşa -Beşiktaş maçının tekrarı yönünde karar çıktıktan sonra 2 gece hiç uyumadım. Uyku ilacı aldığım halde gözüme uyku girmedi. 'Bırakıp gitti, kaçtı, dayanamadı' dedirtmek istemedim.

(Yunus Yıldırım'ın hakemliği bırakacağıyla ilgili haberlere dair) Kaybetmek her zaman kolaydır. Ben hep kazanma tarafında olurum. Hiçbir hakemime kimse hakemliği bıraktıramaz. Bize asla böyle bir işaret gelmedi, gelemez. Bu kadro çok temiz bir kadro. Şundan bütün kulüp taraftarları emin olsun; bir art niyet, kasıtlı bir hata bu mevcut hakem kadrosundan asla gelmez. Çok elit ve temiz bir ekip. Hepsine kefilim. Herkesin içi rahat olmalı, rahat olsun.

Fırat Aydınus ve Halis Özkahya, hakemliği bırakmak istediklerini söylediler ama ben buna mani oldum.

Yunus Yıldırım'la konuştum. Morali çok bozuk. Bugün yine konuştum. Yine ilave hakem Murat Türker çok çok üzgün. Üzülmemeleri mümkün mü? Maçtan sonra 6 hakem ve gözlenci toplantı yapmış, pozisyonlar izlenmiş. Daha sonra otomobile binmişler ve ağlamaya başlamışlar. O kadar üzülmüşler.”  (UGE)

Yorumlar
fenerli
14 Şubat 2014 Cuma 13:12
13:12
yorumsuz ... yüce Allah'ında hesaba çekeceği gün gelecek önemli olan burda yaptıkların hesabını orda vermek..biz gördük ve hakkımızı helal etmiyoruz.
88.255.219.110
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com