MHK'ya sahip çıktı

MHK'ya sahip çıktı
TV 8’de yayınlanan Telegol programına açıklamalar yapan TFF Başkanı, Fenerbahçe yönetiminin istifasını istediği, MHK Başkanı'na sahip çıktı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, son dönemde Merkez Hakem Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu hakkında kulüplerin yaptığı sert eleştirilere cevap verdi.

TV 8’de yayınlanan Telegol programına açıklamalar yapan TFF Başkanı, Fenerbahçe yönetiminin istifasını istediği, MHK Başkanı'na sahip çıktı.

"METE KALKAVAN'IN KUMAŞI İYİ"

Demirören, “Merkez Hakem Kurulu’nun istifası söz konusu değildir. Mete Kalkavan’ın kumaşı çok iyi ve önü çok açık. Beşiktaş – Fenerbahçe derbisinde hata yaptı ama ben kendisini beğendim. İnsanın olduğu yerde elbette hata olacaktır. Ama kasıt yok. Hüseyin Sabancı ve Mete Kalkavan’a sonuna kadar kefilim. MHK, PFDK ve Tahkim çok eleştiriliyor. Ama hepsi de işlerini düzgün yapıyor. Üzerlerinde hiçbir takımın forması yok. Hiçbir hakemde, PFDK’da, Tahkim Kurulu’nda kasıt yok. Eğer kasıt arayan varsa kötü niyetlidir. Hakemler Türkiye’nin gururu. Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus Türkiye’de kötü maç yönetse Avrupa’da bu kadar maç alamaz” dedi.

ÜNAL AYSAL İLE YEMEK KONUSU

Yıldırım Demirören, geçen hafta Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile yediği akşam yemeği hakkında kamuoyunda yapılan spekülasyonlar için, “Ünal Aysal ile 1 hafta önceden randevulaşmıştık. Yemek yedik. Ne var bunda? Ünal Aysal, hakemlerle, PFDK ve Tahkim Kurulu ile ilgili bana şikayette bulunmadı. Ünal Aysal ile Fatih Terim’in Ordu maçında sahadan çıkarılması yönünde görüşmemiz olmadı” açıklamasında bulundu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com