MHP Adayından AKP'ye Şok Tehdit!

MHP Adayından AKP'ye Şok Tehdit!
MHP Kocaeli adayı Lütfü Türkkan, AK Parti yeniden iktidar olursa Diyarbakır Mısır'daki Tahrir Meydanı'na döneceği iddiasında bulundu...

Seçime doğru tansiyon giderek yükseliyor. Terör sorunu yine gündemin ilk sıralarına yükseldi. Öcalan'ın arka arkaya gelen tehditleri ve PKK'nın artan eylemleri beraberinde yeni iddiaları gündeme getirdi.

"SEÇİM SONRASI ÜLKEYİ KARIŞTIRACAKLAR" İDDİASI

MHP MYK üyesi ve Kocaeli 1'inci Sıra adayı Lütfü Türkkan, AK Parti'nin yeniden iktidar olması halinde hemen ardından Diyarbakır'ın Mısır'daki Tahrir Meydanı'na döneceğini, karışıklık çıkınca da İskenderun Limanı'na Birleşmiş Milletler gemilerinin gelip "Kürtler'e yardım etmeye geldik" diyerek kukla bir Kürt devleti kuracaklarını iddia etti.

Türkkan, Gölcük İlçesi'nde ve Örcün Köyü'nde yakın köylerden gelenlerle sohbet ederek konuşma yapan Lütfü Türkkan, Türkiye'de korkunun hakim olduğunu, insanların telefonda rahat konuşamaz, gazetecilerin istediğini yazamaz, televizyonların istediği programı çekemediğini öne sürdü. söyleyen Türkkan, şu iddialarda bulundu:

SEÇİMLERİN ARDINDAN DİYARBAKIR TAHRİR MEYDANI OLACAK

"Başbakan, televizyon kapatma yetkisi aldı, istediği kanalı kapatabiliyor. Memleketimize korku hakim oldu. Diktatörlükle yönetilir olduk. Artık Türkiye'de AKP'li seçmenin bile bu seçimlerde de AKP iktidar olursa, ülkemizin bölüneceğinden hiçbir şüphesi kalmadı. 12 Haziran seçimleri ardından Diyarbakır; Mısır'daki Tahrir Meydanı'na dönecek.

İSKENDERUN LİMANINA BM GEMİLERİ GELECEK

Karışıklık çıkınca İskenderun Limanı'na BM gemileri inecek ve 'Biz Kürtler'e yardım etmeye geldik' diyecekler. 'Siz Kürtler'e eziyet ediyor, yönetemiyorsunuz, çekilin kenara, bölgeye biz hakim olacağız' diyecekler. Kukla bir Kürk devleti kurma girişimde bulunacaklar. Bu seçim parti seçimi değil. İktidara değil, istiklale oy vereceksiniz. Duyarlı olun. Bu vebalin altında kalmayın."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com