MHP Belediye Başkan Adayı Kıratlı

MHP Belediye Başkan Adayı Kıratlı
Milliyetçi Hareket Partisi Simav Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Nurullah Kıratlı, yeni yılla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
Simav halkının bir yıl önce 2013’e de güzel ümit ve beklentilerle girdiğini hatırlatan Kıratlı, “Ne yazık ki, üniversite öğrencisinden esnaflarına, sanayi çalışanlarından seracılara, emeklisinden memuruna varıncaya kadar ilçemizde yaşayan herkes geçtiğimiz 2013 yılında umduklarını bulamamış, özellikle belediyecilik hizmetlerinden ve Ankara kaynaklı yatırımlardan tam manasıyla yararlanamamıştır” dedi.

2013 yılı boyunca ilçenin en önemli meselesi haline gelen yeni hastane yapımı konusunda hastane yeri sorunu ile halkın umutlarının kırıldığını, hastaneye giden vatandaşlarla hastanede çalışanların çektiği çilenin görmezden gelindiğini anlatan Kıratlı, “Hastane konusunda çekilen sıkıntılar yanında Cumhuriyet Meydanı Krizi yaşananların üzerine tuz, biber olmuştur. İlçenin kangren haline gelen trafik sorunu giderilememiştir” ifadesinde bulundu.

İlçede ekonomik sıkıntının devam ettiğini, halkın her şeyi 30 Mart yerel seçimlerine endekslediğini de bildiren Kıratlı, “30 Mart 2014 günü Simav halkının gerçek yeni yıl başlangıcı olacaktır. Halkımızın partimize göstereceği teveccüh ve vereceği destek MHP’li bir Simav Belediyesinin ilçenin geri kalmışlığına dur deyişinin başlangıcı olacaktır. MHP’li Simav Belediyesi; Simav’da termal turizm alanında yeni yatırımların, yeni yatırımcıların yolunu açan, seracılık sektöründe dayanışmayla, sunulacak güven ve teminatla sera alanların artırılacağı döneme geçiş olacaktır. MHP’li Simav Belediyesi; okul öncesi eğitim alanından üniversitemize varıncaya kadar tüm öğrencilerin beklentilerinin gerçekleşeceği yılları başlatan olacaktır. MHP’li Simav Belediyesi; istişaresiz, danışmasız yap-boz haline getirilen meydan inşaatında olduğu gibi belediye kaynaklarının heba edilmediği yeni yatırımların startını veren bir hareketin yöneticisi olacaktır. MHP’li Simav Belediyesi; soran, sorgulayan, halkın fikrini alan, fikirleri tartışan, ortak akılla yerel yönetimi halkla paylaşan bir belediyecilik anlayışını Simav’da ilk uygulayan belediye olacaktır. MHP’li Simav Belediyesi; çalışanına sahip çıkarak, imzalattırılan anlamsız kağıtlarla işçisine aba altından sopa gösteren belediye olmayacaktır. Bu vesile ile halkımızın 2014 yılını tebrik ediyor, onlara sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” şeklinde konuştu. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com