MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş:
"Adalet ve Kalkınma Partisinin bütün milletvekilleri, arkadaşları ve çocuklarının hırsızlıklarını, arsızlıklarını örtmek için bunların yargıya gidip yargıdan netice almaları yolunu kapattı"

ANTALYA (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Adalet ve Kalkınma Partisinin bütün milletvekilleri, arkadaşları ve çocuklarının hırsızlıklarını, arsızlıklarını örtmek için bunların yargıya gidip yargıdan netice almaları yolunu kapattı" dedi.

Türkeş, partisinin Kepez İlçe Başkanlığının Teomanpaşa Kapalı Pazar Yeri'nde düzenlendiği mitingde yaptığı konuşmada, son 3 aydır Türkiye'nin seçimden başka şeylerle meşgul edilmek istendiğini söyledi.

Türkiye'de doğru düzgün hizmet ortaya koyamamış, siyasi iktidarın son dönemde kirli çamaşırlarının ortaya döküldüğünü iileri süren Türkeş, iktidarın bunu örtbas etmeye çalıştığını öne sürdü.

Türkeş, iktidarın "Montajdı. Bu, böyle olmadı, başka türlü oldu" diyerek kafa bulandırmaya çalıştığını iddia ederek, şöyle konuştu:

"Bu kadar gürültü edeceğine, 'Telefonumu dinlediler, sırrımı açık ettiler' demek yerine, çıkıp da bu millete diyebilseydin ki 'Ey millet, sabah saat 08.00'de oğlum Necmettin Bilal'i aramadım. Bu, Telekomünikasyon İletişim Kurumunun belgesidir. Böyle bir telefon konuşması yok. Siz beni inanmış bir Müslüman olarak tanıyor ve biliyorsunuz. Vallahi de billahi de benim evimde böyle paralar yok' deseydi, belki de bu iş bitecekti. Niye söyleyemiyor? Çünkü, harama bulaştı. Onun için söyleyemiyor. Söyleyemez de."

Türkeş, haklarında yolsuzluk iddiası olan hükümet üyelerine yönelik fezlekenin Meclis'te okutulmadığını savunarak, "Utanç vesikasıdır. Büyük vebaldir. Adalet ve Kalkınma Partisinin bütün milletvekilleri, arkadaşları ve çocuklarının hırsızlıklarını, arsızlıklarını örtmek için, bunların yargıya gidip yargıdan netice almaları yolunu kapattı. Allah aşkına, bu dürüst adamların yapacağı iş mi?" diye konuştu.

Siyasetin para kazanma, ticaret yapma yeri olmadığını vurgulayan Türkeş, 11 yıldır milleti hiçe saydığını öne sürdüğü zihniyetin yerel seçimlerde kulağının bükülmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com