MHP Genel Başkanı Bahçeli, Osmaniye'de:

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Osmaniyede:
"100 gündür komplo, montaj diyor fakat bu komplonun ne olduğunu bir türlü söylemiyorsun, bunlar aydınlatılmadan senin adın "ak" olmaz. Senin halin, bulgur kazanının ateşteki hali gibi kapkaradır, kazan dibi gibi kapkara oldunuz"

OSMANİYE (AA) - MHP Genel Bahçeli Devlet Bahçeli, "100 gündür komplo, montaj diyor fakat bu komplonun ne olduğunu bir türlü söylemiyorsun, bunlar aydınlatılmadan senin adın "ak" olmaz. Senin halin, bulgur kazanının ateşteki hali gibi kapkaradır, kazan dibi gibi kapkara oldunuz" dedi.

Bahçeli, partisince Kadirli ilçesinde düzenlenen mitingde, seçim öncesinde sosyal barış ve huzuru bozan davranışların ülkeye zarar vereceğini belirterek, vatandaşların tepkisini demokratik sistem içinde göstermesini istedi.

2002'deki siyasi krizde Türkiye'nin ara rejime sürüklenmemesi için MHP'nin erken seçim talep ettiğini ve ilk seçimde AK Parti'nin iktidar olduğunu anlatan Bahçeli, 11 yıldır siyasi gücü elinde bulunduran AK Parti'nin, milletin sosyal ve ekonomik sorunlarını çözemediğini savundu.

Başbakan Erdoğan'ın ''Milli Görüş gömleğini'' çıkardığını söyleyen Bahçeli, "Sana birileri gömlek giydirdi, bu gömleğin arkasında ABD, önünde AB yazıyor. Artık sen bittin Recep Tayyip Erdoğan, siyasi ömrün tükendi, herkese hakaret ediyor, herşeyi yasaklıyorsun. Bak twitter kuşları havalanmaya başladı. Bizim kara şalvarlıların yanında her zaman bir kuş lastiği bulunur, bununla bu kuşları teker teker avlayacaksın" dedi.

Bahçeli, 17 Aralık sürecine de değinerek, şöyle devam etti:

"17 Aralık bağımsız yargıyla çözülmeli. İddia ettiğin gibi komplo var mı yok mu ortaya çıkar. Halk Bankası Genel Müdürünün evinde 4,5 milyon dolar sakladığı ortaya çıkar, İran'dan gelen 29 yaşındaki bir uşak, bir şarlatan 4 bakanı avucunun içine almış, bu gerçek ortaya çıkar. Bilal oğlunu yanına alıp karakola gidip başkomisere, 'bizi savcıya götür''  diyebilir misin? 17 Aralık'tan beri 700'ün üzerinde hakim ve savcının yeri değişti, 17 Aralık operasyonundan kısa süre sonra tutuklanan 41 kişi serbest bırakıldı. 100 gündür komplo, montaj diyor fakat bu komplonun ne olduğunu bir türlü söylemiyorsun, bunlar aydınlatılmadan senin adın 'ak' olmaz. Senin halin bulgur kazanının ateşteki hali gibi kapkaradır, kazan dibi gibi kapkara oldunuz."

Seçim günü partililerinin "üç hilali" gördüğünde bozkurt bakışlı kesileceğini belirten Bahçeli, Kadirli Belediye Başkan adayları Ömer Tarhan için destek istedi.

Partisinin işareti "Bozkurt"un tarifini yapan Bahçeli, sözlerini şöyle tamamladı:

"Şimdi şu kurdu yapmayan kaldı mı? Arada bir fark var, televizyonlardan buna bakın orada gerçeği göreceksiniz. Bunlar kurt işareti yaparken burnu kesik BMC gibi yapıyor. Bu kurdu böyle yapanlar kimler? Amerika'daki Heavy Metal'cilerdir, Bush'un kızı da bunu böyle yapıyor. Bizim CHP Genel Başkanı kurdun ne olduğunu bilmediği gibi, burnu kesik kurt ile kendisine oy avcılığı yapıyor. Bülent Arınç da çıkmış bunun ukalalığını yapıyor. Kurdun ne olduğunu Kadirli'ye gösterecek misiniz?"

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com