MHP Genel Başkanı Bahçeli, Sakarya'da:

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Sakaryada:
"30 Mart, hayırlı bir başlangıç olacaktır çünkü milli iradeyle gelenler, milli iadeyle gidecek. Mehter Marşı ile gelenler, İzmir Marşı ile inşallah gidecek"

SAKARYA (AA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart'ın hayırlı bir başlangıç olacağını belirterek, "Milli iradeyle gelenler, milli iadeyle gidecek. Mehter Marşı ile gelenler, İzmir Marşı ile inşallah gidecek" dedi.

Partisinin Sapanca ilçesindeki seçim irtibat bürosunda vatandaşlara seslenen Bahçeli, MHP'nin ilçede Oya Arapoğlu ile hizmete talip olduğunu söyledi.

Arapoğlu'nu yalnız bırakmamaları gerektiğini kaydeden Bahçeli, şöyle konuştu:

"Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin de her konuda yanında olması lazım, onun için de Sakaryalıların çok iyi tanıdığı Orhan Ünver Beyefendi de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız. Orhan Bey'le, Oya Hanım dayanışma içerisinde çalışmalı. Demek ki Oya Hanım bugüne kadar söz sahibi olmuş erkeklerden daha etkili olacağı anlaşılıyor. Onun için müsaade ederseniz Oya Hanım için Sapanca’nın 'bey hanımı' diyorum. Biz bu iki dava arkadaşımıza kefiliz ve MHP her konuda Oya Hanımefendi'nin yanında olacaktır..

 

Belediye başkanını, cumhurbaşkanını, milletvekillerini seçeceğiz. Bugünkü Türkiye’nin siyasi konumunu dikkate alırsanız bu konumu tepe taklak değiştirmek için 30 Mart hayırlı bir başlangıç olacaktır çünkü milli iradeyle gelenler, milli İradeyle gidecek. Mehter Marşı ile gelenler, İzmir Marşı ile inşallah gidecek. Bunu başarmalıyız. Bu yapıyı değiştirmeliyiz."

- "İlk günden itibaren millet hizmetine koşuyoruz"

"Biraz evvel yanıma gelen 3 kız çocuğu, Devlet Amca tekrar andımızı okutunuz diyor" ifadesini kullanan Bahçeli,  "Andımız inşallah okunacak. Hem de nerede? Her tarafta ama özellikle de Recep Tayyip Erdoğan Bey'in ikamet etmiş olduğu mahallede. Ne kadar okula giden çocuk varsa her sabah andı orada okuyacaklar. Recep Tayyip Erdoğan’ın oturduğu sokakta yüksek bir yer yapacağız. Oraya ‘Ne mutlu Türküm’ diye yazacağız. Kamu kuruluşlarında TC’leri silmeye kalkıyorlar. Nerede silinmişse oraya silenler tarafından tekrar yazdıracağız" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin üniter yapısını, milli devlet anlayışını ve ülkesinin milletiyle bölünmez bütünlüğünü koruyacağına işaret eden Bahçeli,  iktidarın 11 yıl boyunca Türk milletine yaptığı "suikastlerin" MHP iktidar olduğunda sona ereceğini savundu.

Bahçeli, sözlerini şöyle tamamladı:

"İktidar olduğumuz gün Cenab-ı Allah’a şükür ediyoruz. Ondan sonra tebrik, ziyaret kabul etmiyoruz. Ne yapıyoruz? İlk günden itibaren millet hizmetine koşuyoruz, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanlışlarını silip atıyoruz. Umudunu kesmiş, geçim darlığına düşmüş, çocuklarının işsizliği ile ne olacağını bilemeyen insanları seçim yıllarında, bazen de arada sosyal fonlarla aldatmaya, kuru fasulye, nohut, pirinçle, kömürle kandırmaya çalışıyorlar ama artık bunların sonu geliyor. Böyle ülke yönetilmez.

Millet, bu kadar kendilerine kul köle edilmez. 'Hem milli irade ile geldim' diyeceksin hem de onun iradesini sürekli kendine mal etmek, kendi yanında tutmak için yoksulluğunu istismar edeceksin."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com