MHP İl Başkan Yardımcısı cesedi bulundu

MHP İl Başkan Yardımcısı cesedi bulundu
İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde deniz kıyısında, MHP İl Başkan Yardımcısı Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi bulundu.

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde deniz kıyısında, MHP İl Başkan Yardımcısı Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi bulundu. Son zamanlarda maddi sıkıntı yaşadığı ve son olarak şantiyede toplantı yapıp çalışanlarına "İçimde sıkıntı var, hava alayım" diyerek ayrıldığı belirtilen Tanrıverdi'nin intihare ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Bugün saat 07.00 sıralarında, Güzelbahçe Limanı'ndaki balıkçıların kıyıda ceset gördüğü ihbarı üzerine polis bölgeye gitti. Olay yerini güvenlik şeridine alan polisin incelemesinde, cesedin 56 yaşındaki Nurettin Tanrıverdi'ye ait olduğu belirlerdi. MHP İl Başkan Yardımcısı olan, 2007 seçimlerinde milletvekili aday adayı da olan Tanrıverdi'nin, İzmir'in Menderes İlçesi'nde galvaniz fabrikası bulunduğu ve inşaat işleri de yaptığı öğrenildi.

ÇALIŞANLARIYLA TOPLANTI YAPMIŞ
Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi, nöbetci savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Tanrıverdi'nin oğulları Sertunç Tanrıverdi ile Göktuğ Tanrıverdi, olayı haber aldıktan sonra gittikleri Adli Tıp Kurumu'nda babalarının cesedini teşhis etti. Polisin yaptığı araştırmada, son olarak dün akşam saatlerinde Seferihisar ilçesindeki şantiyede çalışanlarıyla toplantı yapan Nurettin Tanrıverdi'nin, "İçimde sıkıntı var, hava alayım" diyerek ayrıldığı ve bir daha da kendisinden haber alınamadığı tespit edildi. Eve gelmemesi üzerine yakınlarının polise başvurduğu, trafik kazasına karışıp karışmadığını öğrenmeye çalıştığı anlaşıldı.

Son zamanlarda maddi sıkıntı yaşadığı ileri sürülen Tanrıverdi'nin intihar ettiği ihtimali üzerinde duran polisin, kayıp olan otomobil ve cep telefonunu bulmak, olayı aydınlatmak için soruşturmasının devam ettiği bildirildi.

PARTİLİLER ÜZÜNTÜ YAŞADI
Nurettin Tanrıverdi'nin cesedinin bulunduğu haberini alan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yöneticilerle İzmir Adli Tıp Kurumu'na geldi. Burada Tanrıverdi'nin oğluyla görüşen ve gözyaşlarına hakim olamayan Karataş, arkadaşlarının ölümüyle büyük şok yaşadıklarını dile getirdi.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com