MHP, kapıları kapattı

MHP, kapıları kapattı
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Sözde Kürt meselesi hakkında görüşme talebi eden kim olursa olsun, MHP'nin kapıları kapalıdır" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin'in Erdemli ilçe belediyesince bu yıl 24'üncüsü, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı'nda düzenlenen ''Türkmen Şöleni''ne katıldı.
 
Bahçeli, burada yaptığı konuşmada, Türk milletinin kültürüne sahip çıkmak amacıyla yapılan bu tür etkinlikleri çok önemli bir kültür hizmeti olarak gördüğünü söyledi. 
 
AKP döneminde bölücülük ve terör sorununun içinden çıkılmaz bir hal aldığını iddia eden Bahçeli, ''Başbakan Erdoğan'ın yanlış politikaları, küresel güçlerin dayatmalarıyla girdiği engebeli yol, milletimizi meçhule doğru götürmektedir. Bu vatan bize ikram değildir, birilerinin bağışıyla elde edilmemiş, masa başında alınmamış ve böyle de kimseye bırakılmayacaktır" diye konuştu.
 
MHP'nin kapıları kapalı
 
''Buradan ifade etmek isterim ki sözde Kürt meselesi hakkında veya bölücülüğü meşrulaştırmaya dönük girişimler paralelinde görüşme talebi eden kim olursa olsun, MHP'nin kapıları kapalıdır'' diyen Bahçeli, şunları söyledi:
 
''Bunun dışında kim isterse, bizi ziyarete gelebilir. Misafirperverliğimize, uzlaşmaya açık tutumuza ve ülke sorunlarıyla ilgili fikirlerimize birebir şahit olabilir. Çünkü bizim açımızdan Kürt sorunu diye bir şey yoktur. Bu kapsamda CHP'nin bizimle görüşmesine ve düşüncelerini paylaşmasına da gerek olmayacaktır.''  (EAK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com