MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor
İşte Devlet Bahçeli'nin konuşmasından bazı başlıklar:

"Engelli mevzuatında yapılan değişiklikler önemlidir."

"Türk kadının her yönüyle dünyanın bir çok ülkesinen önce seçme ve seçilme hakkını elde etmesi her yönüyle önemli bir gelişmedir."
 
"Kadınların 5 Aralık 1934'te seçme ve seçilme hakkını elde etmeleri o zamanın şartlarına göre fevkalede bir gelişmedir
Kadınlara yönelmiş her tür şiddet lanetlenmeye müstahaktır. Kadınlar emniyet altına alınmadan gelişmiş bir ülke olduğumuz söylenemez. "
 
"Habur İmralı ve Oslo'da teslimiyet resmileşmiştir. PKK talepleri bir bir gerçekleşmiştir. İmrali canisi ile hükümet arasındaki kanlı barutlu görüşmeler Erdoğn ve hükümetinin maskesini düşürmüştür."
 
"Şehidimiz Tolga Taştan'ın annesinin başbakan yardımcısı tarafından terslenmesi büyük bir ayıp abidesidir."
 
"AKP için İmralı çözüm merkezi Barzani en iyi müttefiktir."
 
 
"Bu zihiniyet otoriter girdapların hırsına kapılmıştır. AKP'nin Türkiye'nin hayrına yapacağı katkı ve hizmet çoktan bitmiştir. Bu iktidar çürümüş küflenmiş ve bitmiştir."
 
"Dış Politikada çuvallayan AKP hükümetidir. Ekonomide sanal başarılarla oyalanan AKP hükümetidir. Milli ve manevi değerlerimize hücum eden AKP hükümetidir."
 
"Türkiye'nin kaderi adeta Başbakan Erdoğan'a bağlanmıştır. Türkiye'nin kaderi Erdoğan'a bağlanmıştır. AKP tarafından Kasım ayının ilk Haftası Komisyonuna sunulan Başkanlık teklifi tek adamlık teklifi sayılmalıdır."
 
"Başbakan Erdoğan Başkanlık koltuğuna oturursa istediği zaman seçim tarihini yenileyebilecektir."
 
"Parlamenter sistemin geliştirilmesi ve devan ettirilmesi en doğru yoldur.  Parlamenter sistemin hangi yönü Başbakan Erdoğan'ı rahatsız etmiştir."

"Elbette okullarda tektiplikten kurtulmak önemli bir çalışmadır. Gelir dağılımındaki adaletsizliğin en üst seviyede olması bir çok sosyal soruna davetiye çıkaracaktır. Aileler arasındaki maddi farklar çocuklar üzerinde sıkıntılara neden olacaktır."

"Kıyafet değişikliğinin sosyal farklılıklara sebep olmaması için dikkat edilmelidir. İmam hatip liselerinde ve diğer okullarımızda bazı kız öğrencilerimizin başlarını örtmesini issani görüyoruz ve destekliyoruz."

"Önce gömleği sonrada önlüğü çıkaran AKP zihniyeti bu kargaşayı arttırmıştır."

"BM'deki oylamadan sonra ortaya çıkan gözlemci ülke kararının hayırlı olmasını diliyorum. Ne varki Filistin'deki olumlu gelişmeyi kendi hanesine yazmaya çalışan AKP hükümeti bu konuyu iç siyaset malzemesi yapmıştır. Bilmelidir ki bu başarı Filistin halkınındır."

"İnşaallah Filistinli kardeşlerimiz toprak bütünlüklerini ve bağımsızlıklarını tam olarak elde edecekleridir."

(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com