MHP Tarihe Geçti!

MHP Tarihe Geçti!
MHP heyeti ik defa Tunceli'ye gezi düzenleyip tarihe geçtiler.

İlk defa heyet halinde Tunceli'yi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Murat Özkan," 12 Haziran seçimlerinde Tunceli'den milletvekili çıkaracağız."dedi.

MHP TARİHİNDE BİR İLK

MHP'liler tarihinde bir ilk olarak heyet halinde Tunceli'ye gelip vatandaşlarla görüştüler. MHP Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Dilmez, MYK üyesi Kadir Şekerci, Giresun Milletvekili Murat Özkan, İstanbul Milletvekili Atilla Kaya,Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş ve partinin Tunceli il yöneticilerinden oluşan heyet sabah saatlerinde Tunceli'ye geldi.

VEKİL ÇIKARACAĞIZ

İlk olarak MHP İl Binası'na giden heyet burada yaptığı inceleme ardından sokakta vatandaşlarla sohbet ettiler. Heyet halinde,yürüyerek İl Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, Emniyet Müdürü Ertan Yavaş'ı ziyaret edip bir süre sohbet ettiler. Emniyet Müdürlüğü çıkışında Giresun Milletvekili Murat Özkan'ın basın mensuplarına yaptığı açıklamada, güzel bir günde, Tunceli halkının kendilerine teveccüh göstermesi de eklenince kendilerini çok memnun ettiğini dile getirerek, "Partimizi ve esnafı ziyaret ettik, sizler vasıtasıyla Tuncelili kardeşlerime sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. 2002 seçimlerinde 6 bin oy aldık, bu seçimlerde bir milletvekili çıkaracağımızı düşünüyoruz. Tunceli'nin bize teveccüh göstereceğine inanıyoruz." dedi.

Geniş güvenlik önlemleri altında,karayolu ile Pertek ilçesine geçerek burada parti teşkilatını ziyaret edecek ve halkla buluşacak olan heyet oradan yine karayolu ile Malatya'ya geçecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com