MHP toplu istifayla sarsıldı

MHP toplu istifayla sarsıldı
Yerel seçimler için hazırlığını sürdüren MHP toplu istifa şokuyla sarsıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Keçiören İlçe Başkanı Saim Deniz ve Yönetim Kurulu yapılan aday tanıtımında yok sayıldıklarını belirterek istifa etti.
 
MHP Keçiören İlçe Başkanı Saim Deniz “2009 yılı Kasım ayından bugüne kadar görevde bulunuyorum Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören İlçe Başkanı Saim Deniz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin 02.11.2013 Saat:19.00 itibariyle görevlerinden istifa etmiştir.” Şeklinde yazılı olarak açıklama yaptı.
 
Kayseri’de ikincisi yapılmış olan aday tanıtım toplantısında Keçiören İlçe Başkanlığı’nın yok sayıldığının iddia edildiği açıklamada, “İlçe başkanlığımız ile artık çalışılmak istenilmediği kanaati oluşmuş olup ortaya çıkan bu fiili durum, inançlarımıza ve teamüle ters düştüğü için, ilçe yönetim kurulu ile birlikte kadın kolları başkanlığı görevlerinden istifa etmiştir. Açıklanan adayın ve ilçe teşkilatının rahat çalışabilmesi için aldığımız bu kararın partimize hayırlar getirmesini diler saygılar sunarız" denildi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com