MHP'de 5 Yeni Kaset!..

MHP'de 5 Yeni Kaset!..
Devlet Bahçeli'ye 18 Mayıs'a kadar istifa etme süresi veren Farklı Ülkücüler, Bahçeli'nin istifa etmemesi nedeniyle bombayı patlattı. İşte ayrıntılar...

elmahaber

Kendilerine Farklı Ülkücüler veya Başbuğ Ülkücüleri diyen grup, beklendiği gibi yeni görüntüler yayınlamadılar ama; isim vererek ellerinde 5 tane daha görüntü bulunduğunu, bu kişilerin istifa etmemeleri halinde bu kasetlerin yayınlanacağını duyurdu.

Farklı Ülkücüler, twitter'dan "Ve vediğimiz sürenin sonuna geldik. Bizi buna mecbur edenler utansınlar. http://farkliulkuculukk.blog.com "şeklinde duyuru yaparak, sitelerinden "Burada ismi geçen divan üyelerine sesleniyoruz. Bu asla bir tehdit ve şantaj değildir; tehdit ve şantaj bir menfaat karşılığı olur. Bizim tek amacımız hareket ve teşkilatımızı pisliklerden ve liyakatsızlardan temizlemektir. Artık görüntü yayınlamak istemiyoruz. Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, her biri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz." açıklaması yaptı.

İşte sitede ismi yer alan MHP'liler;

“ PİSLİK 5 ” Mehmet Ekici, Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Keçiören'de öğretmen tutkusu)

“ PİSLİK 6 ” Osman Çakır, Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Yenimahalle'de sekreteri ile yaşanan zahmetli fanteziler)

“ PİSLİK 7 ” Mustafa Cihan Paçacı, Bahçeli'nin Genel Sekreteri (Oran ve Köroğlu'nda evli ve çocuklu sekreterlerle çok özel ilişkiler)

“ PİSLİK 8 ” Mehmet Taytak, Bahçeli'nin Başkanlık Divanı Üyesi, (Siarm'da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar)

“ PİSLİK 9 ” Ümit Şafak, Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Siarm'da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar)

VE BOMBA FİNAL “ PİSLİK 10 ” Ahmet Deniz Bölükbaşı, Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcısı (Yıldızı parlayan bayan danışmana ve Bahçeli'ye hakaretler… A takımı ile birlikte olduğu ortamda milli ve manevi değerlere çok ağır hakaretler ve küfürler… Eski bir bakan eşi ile çok özel fanteziler)

SİTEDE YAPILAN AÇIKLAMANIIN TAM METNİ

“Türklük bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset olur.” BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Türk milletinin geleceğinin teminatı olan partimiz, yönetimine çöreklenmiş maneviyatsız ve liyakatsız ihanet şebekesinden dolayı maalesef can çekişmektedir. Herkes bilir ki, ruh kopup ayrıldıktan sonra cesedin tekrar dirilmesi imkânsızdır!

Partimizin üst yönetimi; kimi devşirmeler, ulusalcılar, ayyaşlar ve ahlaksızlardan oluşan bir ekip tarafından ele geçirilmiştir. Hareketin ve partinin sahibi çilekeş ülkücüler tasfiye edilmiş; ülküsüz ve ülkücüsüz sahte bir milliyetçilik milletimize dayatılmıştır.
Bahçeli çevresini saran bu liyakatsız pislikleri yıllardır el üstünde tutmuştur. Bu pislikler ve yedikleri haltlar defalarca kendisine iletildiği halde, bilerek ve isteyerek bunları genel başkan yardımcılığında tutmuştur. 15 genel başkan yardımcısından oluşan başkanlık divanının 10'unun ahlaksız – ayyaş kişilerden oluşması ve bunların her dönem Bahçeli'nin A takımında olması tesadüf müdür? Kesinlikle bu Bahçeli'nin partimizi ve davamızı bitirmek adına ortaya koyduğu projenin tezahürüdür. Bir de sanki yıllardır bu pislikleri kendisi tanımıyormuş gibi, şimdi de utanmadan “bunlar giderse arınırız” diyerek, kendisini aklamaya çalışmaktadır. Bunun siyasi bir vebali vardır ve bu vebalde bahçeli başroldedir.

Bahçeli ve A takımının maskeleri düştüğü halde, yüzleri hiç kızarmamış ve yüzsüzce mağdur rolü oynamaya başlamışlardır. Kirli emellerine ve şahsi ihtiraslarına tertemiz ülküdaşlarımızı alet etme ve koltuklarını koruma derdindedirler. Bütün teşkilat biliyor ki, bu takımın gerçek fikriyatı, Recai Yıldırım'ın basına yansıyan sözlerini mumla aratacak kadar kirlidir; fazlası vardır, eksiği yoktur. Bahçeli ve ekibi yönetimi işgal ettikçe, pisliğin biri gider, diğeri gelir.

Maalesef hırsları gözlerini kör etmiştir. İyi niyetli çağrımızı anlamamışlar ve bizi bu görüntü ve toplantıları yayınlarak –hareketimiz ve partimiz adına- riske girmeye mecbur bırakmışlardır. Şahsi emelleri için partimizi uçuruma sürüklemekten hiç çekinmemişlerdir. Ama unutmasınlar! Ahlak ve vicdan sahibi ülkücüler kendilerinin koltuk sevdasına alet olmayacaklar, tam tersine o koltuğu başlarına yıkacaklardır.

“Temiz toplum” ve “temiz siyaset” için “temiz bir yönetim”e ihtiyaç vardır. “temiz bir yönetim” için ise, en başta partimizin üst yönetimindeki tüm pisliklerden temizlenmesi gerekir. İçerdeki hainler ve pislikler temizlenmedikçe, dışardaki hainler ve pislikler temizlenemez.

Burada ismi geçen divan üyelerine sesleniyoruz. Bu asla bir tehdit ve şantaj değildir; tehdit ve şantaj bir menfaat karşılığı olur. Bizim tek amacımız hareket ve teşkilatımızı pisliklerden ve liyakatsızlardan temizlemektir. Artık görüntü yayınlamak istemiyoruz. Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz.

“BAŞBUĞ ÜLKÜCÜLERİ”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com