MHP'de Kaset Skandalı Devam Ediyor!

MHP'de Kaset Skandalı Devam Ediyor!
MHP'yi sarsan şok kasetin devamı internete düştü. Görüntüleri izlerken kanınız donacak!

İki MHP Genel Başkan Yardımcıları'nın görüntülerinin devamı geldi.

Bir düzine kadın var, 16 yaşında bir kız çocuğu bile var.
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Genel Başkan Yardımcıları Recai Yıldırım ve Metin Çobanoğlu'nun istifalarıyla sonuçlanan “kaset” skandalının devam videoları bugün yayına konuldu. Videolarda Bahçeli'nin iki yardımcısına ait olduğu iddia edilen yaklaşık 10 ayrı kadınla seks görüntüleri yeralıyor. Görüntülerde yaşı oldukça küçük görünen birisi dikkat çekiyor. Videoda 16 yaşında olduğu yazılan kız çocuğunun çıplak görüntülerine yer verilmiyor.

SAVAŞ BÜYÜDÜ

Eski tüfek ülkücülerle, MHP Lideri Bahçeli arasında 12 Eylül Referandumunda doruk noktaya çıkan ve bir süredir devam eden savaşın son perdesi olarak internete konulduğu iddia edilen görüntülerde, Bahçeli'nin iki genel başkan yardımcısını partiden ihraç etmemesi nedeniyle görüntülerin devamının konduğu belirtiliyor ve şöyle deniyor:

“Konuşmalarının yer aldığı videolarla birlikte yayınladığımız yazıda gereken uyarımızı yapmıştık. Ancak bizi şaşırtmayan bir durumla tekrar karşılaştık. Camiamızda hiç adam kalmamış gibi DYP'den getirdiği sü…cı Bekir Aksoy'u Genel Başkan Yardımcısı yapan ve seks kaseti çıktıktan sonra Partiden ihraç etmeyen Bahçeli, bu olayda da benzer bir tavır ortaya koymuştur. Bize başka çıkar yol bırakmadığını zaten daha önce de biliyorduk. Bu sebeple Partiden ihraç edilmeyen bu “pislikler”e ait iğrenç görüntüleri yayınlamak zorunda kalıyoruz.”

Görüntüler ilk görüntülerin yayınlandığı http://farkliulkuculuk.wordpress.com/ http://farkliulkuculuk.livejournal.com/ http://www.myspace.com/farkliulkuculuk/blog/ isimli üç adresten yayınlandı.
Görüntüler ve fotoğraflar  artı 18 sahneler içeriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com